17.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

SAVEOMAT ile Kablo Üretim Sürecinizi Güçlendirin

SAVEOMAT ile Kablo Üretim Sürecinizi Güçlendirin

Orta ve yüksek gerilim kablolarının üretimi basitleşiyor!

Orta ve yüksek gerilim kablolarının izolasyonunda çapraz bağlı polietilen kullanılır. iNOEX, polietilenin çok sayıda SAVEOMAT ürünüyle çapraz bağlanmasını destekler:

• SAVEOMAT sıvı dozaj istasyonu, çapraz bağlama işlemi için gereken polietilen, katkı maddeleri ve peroksit veya silanın hassas dozajına olanak sağlar. Dozaj istasyonunun altındaki dinamik dikey karıştırıcı, malzemelerin homojen bir şekilde karıştırılmasını sağlar.

• ATEX sertifikalı SAVEOMAT pompa istasyonu peroksit veya silanı dozaj istasyonuna pompalar. Malzeme hattındaki basıncı izler ve varil veya teneke kutunun değiştirilmesi gerektiğinde operatöre bilgi verir.

• SAVEOMAT saklama kabı iki silan varilini tutabilir. Depolama kabındaki diyaframlı pompa, silanı dozaj istasyonuna pompalar ve birinci varil boşalıp ikinciye değiştirilmesi gerektiğinde haber verir.

• ATEX sertifikalı SAVEOMAT depolama odası, SAVEOMAT taşıma istasyonunun yerleştiriplip ve kurulmasına olanak sağlar. Depolama odası basınç tahliye sistemi, klima, havalandırma ve yangın alarm sistemi ile donatılmıştır. Peroksit veya silanın işlenmesi için sunulan tüm SAVEOMAT ürünleri, malzemeyle temas eden bölgelerde inert gazla basınçlandırılır!

SAVEOMAT ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?
Doğrudan bizimle iletişime geçin:www.inoex.com/contact

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ