25.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

PWM Wire 2024’te yeni Trapez tel soğuk kaynak makinesini lanse edecek.

PWM Wire 2024’te yeni Trapez tel soğuk kaynak makinesini lanse edecek.

2024 yılında tel ve kablo endüstrisine servis verdiği 40. yılı kutlayan İngiliz şirketi PWM, enerji tasarruflu P1500 çubuk kaynak makinesi ve trapez tel için yeni bir soğuk kaynak makinesi de dahil olmak üzere, tüm soğuk kaynak makinelerini Wire 2024’te sergileyecek. PWM’in P1500 makinesi, tel ve kablo üreticilerine büyük demirsiz çubukları kaynatmanın hızlı ve uygun maliyetli bir yolunu sunuyor.

Makine, üç hidrolik pompayla çalıştırıldığı ve sadece 11Kw pompa motoru için elektrik gücü ihtiyacı olduğundan, enerji açısından son derece verimlidir. Temiz, sessiz ve kullanımı kolay olan P1500, ana malzemeden daha güçlü, güvenilir, kalıcı kaynaklar yaparak üreticilerin işletme maliyetlerini azaltmasına, kaynaklardan tasarruf etmesine ve, israfı en aza indirmesine yardımcı olur. Yeni TR45 soğuk kaynak makinesi, deniz altı kablolarının yapımında kullanılan demirsiz trapez teller için özel olarak tasarlanmıştır. Makine 750 x 610 mm taban alanına sahiptir, hareketlidir ve çalışma alanına kolaylıkla taşınabilir. Gelişmiş bir hava/hidrolik sistemle çalışan TR45, 45 mm²’ye kadar trapez malzemelere kaynak yapabilir.

PWM’nin ürün yelpazesinde 1,20 mm’ye kadar ince teller için küçük, hafif, elle tutulan manuel makineler; 0.30mm’den 6.50mm’ye kadar teller için tezgah veya gezer araba üzerinde kullanılabilen manuel ve tahrikli modeller ile, 30 mm’ye kadar malzemeler için müstakil çubuk kaynak makineleri bulunur.

PWM ürünleri, hassasiyeti sağlamak için şirket içinde tasarlanıp üretilir ve üretim süresince test edilir. PWM, endüstri standartlarında ve belirli uygulamalar için özel yapım kaynak çeneleri üretebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ