25.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Düsseldorf’taki Wire & Tube 2024’ü keşfederken küçük baskıları unutmayın

Düsseldorf’taki Wire & Tube 2024’ü keşfederken küçük baskıları unutmayın

Kablolar, teller ve borular üzerine baskı yapmak için neden bir uzman gerekir?

Tuttlingen (Almanya) / 08 Şubat 2024 – Düsseldorf, 15-19 Nisan tarihleri arasında kablo ve boru endüstrilerinin karşılaştığı zorlukları bilen, yeni çıkan teknolojileri ve müşteri tercihlerini anlayan ve bu rekabetçi dünyada başarılı olmak için gerekenleri saptamış olan kablo ve boru uzmanlarıyla dolup taşacak.

Ama sadece tek bir uzman kablo ve boru kodlama makinesi bulacaksınız: LEIBINGER.

Kablolar ve borular üzerine baskı yapmak, üretimin küçük ama önemli bir parçasıdır; ve uzmanbecerileri gerektirir. İşte nedeni. Kodlama makinelerinin hızlı çalışması gerekir.

Hem de çok hızlı.
Size kablo ve boru üretim süreçlerinin yüksek hızda çalıştığını söylememize gerek yok. Ama birçok kodlama makinesinin bu hızlara ayak uyduramadığını bilmiyor olabilirsiniz. Bir uzman olarak LEIBINGER, dakikada bir kilometre kablo üzerine baskı yapabilen JET Rapid Wire gibi kodlama makineleri sunmaktadır.

Kablolar ve borular üzerine baskı yapmak zordur.
Baskı alanı küçüktür, dışbükeydir ve bazen doğrudan ekstrüzyon ünitesinden çıkan yüksek bir sıcaklıkta baskı yapılması gerekir. Dahası, koyu renkli yüzeyler, metni okunabilir ve uyumlu hale getirmek için özel bir tür opak pigmentli mürekkep gerektirir. Ancak bunlar LEIBINGER’in alışık olduğu ve kodlama makinelerimizin her gün üstesinden geldiği kısıtlamalardır. Kablo ve boru üreticileri güvenilirliğe ihtiyaç duyar Her bir metre kablo veya borunun mükemmel olması ve mükemmel şekilde baskı yapılması gerekir. LEIBINGER, ürettiğiniz her kablo veya borunun tüm markalama yönetmeliklerine uygun olmasını garanti eden güvenilirlik ve üretim kalitesiyle ünlüdür.

Duruş sürelerini önlemeniz gerekir
Birçok kodlama makinesi mürekkep kuruduğunda tıkanır, bu da üretim hattınızın temizlik için durması gerektiği anlamına gelir. LEIBINGER’in benzersiz inkjet yazıcı kafa teknolojisi, kullanılmadığı zamanlarda mürekkebe hava karışmasını önler. Tıkanma yok, pahalı duruş süreleri yok. Bir müşterimiz bize eskiden kodlama makinelerini temizlemek için günde 2-3 saat harcadıklarını söyledi. Şimdi LEIBINGER kullanıyorlar ve tüm günlerini kablo üretmekle geçiriyorlar.

Sürdürülebilirliği artırmanız ve maliyetleri düşürmeniz gerekir

Kablo ve boru üreticileri hem daha yalın hem de daha çevreci olma baskısı altındadır. Bu nedenle LEIBINGER kodlama makineleri sizi daha sürdürülebilir hâle getirmek ve maliyetlerinizi düşük tutmak için daha az solvent ve daha az elektrik enerjisi kullanır. LEIBINGER üretim kalitesi, en yeni IQJET kodlama makinesi ile aynı zamanda beş yıl boyunca sıfır bakım maliyeti anlamına gelmektedir. Bizimle Salon 9’da, F55 numaralı stantta buluşun

Neden Düsseldorf’a gelip LEIBINGER ile baskı hakkında konuşmuyorsunuz?

Kablo ve boru endüstrisi hakkında her şeyi biliyoruz – ama sizi henüz tanımıyorsak, tanışmayı çok isteriz. Düsseldorf’taki ticaret fuarında değilseniz ancak LEIBINGER’in Türkiye’deki yüksek kaliteli ürünlerine ve mükemmel hizmetine ihtiyacınız varsa, LEIBINGER’in Türk ortağı Teknosin Kodlama Sistemleri’ne güvenebilirsiniz.

www.leibinger-group.com
https://www.teknosin.com.tr/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ