23.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

PAN CHEMICALS S.p.A. – Türkiye Ülke Müdürü, Hakan Tanış: PAN CHEMICALS Ailesi olarak; Türk Tel Sanayisine Desteklerimizi Arttırarak Sürdürmek Adına; Global Ekonomik Gelişmelere İnat, 2023 – Ağustos İtibariyle, Bütün Ürünlerimizin Birim Fiyatlarında İNDİRİMLER’e Gitmiş Bulunuyoruz!

PAN CHEMICALS S.p.A. – Türkiye Ülke Müdürü, Hakan Tanış: PAN CHEMICALS Ailesi olarak; Türk Tel Sanayisine Desteklerimizi Arttırarak Sürdürmek Adına; Global Ekonomik Gelişmelere İnat, 2023 – Ağustos İtibariyle, Bütün Ürünlerimizin Birim Fiyatlarında İNDİRİMLER’e Gitmiş Bulunuyoruz!

Merhaba,
PAN CHEMICALS Ailesini tanıtacak ve PAN CHEMICALS ve ürünleri hakkında bilgi verecek olur isek; PAN CHEMICALS S.p.A; Konusunda yetkin, uzman ve kimya bilgisi yüksek kişiler tarafından, Dünya Tel Çekme Endüstrisinin talep ve ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılamak amacıyla 1987 yılında Kuzey İtalya’ nın Lombardiya Bölgesinin; Bergamo şehrinde kurulmuş, üretim faaliyetlerine hızlı bir biçimde başlamış, kuruluşundan bu yana geçen 36 yılın ardından;

Dünya Tel Çekme Endüstrisinin;
– Tel KAPLAMA KİMYASALLARI,
– Tel Çekme SABUNLARI (Toz (Granüllü) ve Sıvı)
– Özel Olarak Geliştirilmiş, 5 Baume Isıtmadan Kullanılabilen Tel
Galvanizleme Soğuk FLUKSLARI
– Tele Beyaz ve Kırmızı Pastan Koruma Özelliği Sağlayan Tel Galvanizleme

Özel VAKSLARI
– Tel Galvanizleme Yağlı ve Yağsız KÖMÜRLERİ
– Tel FOSFATLAMA KİMYASALLARI ve
– Ve Çeşitli Yardımcı Kimyasalları konularında istek ve gereksinimlerini eksiksiz ve anında tedarik (just in time) pensibi ile karşılamış ve karşılamaya devam eden; hızlı termin süreleri ile sektöre dinamizmim katan, genç, enerjik aynı zamanda inovatif bir üretici firmadır.

Yukarıda belirttiğimiz tel çekme sabunu ve diğer kimyasal ürünlerimizin yanısıra, PAN CHEMICALS aşağıdaki önemli ürünlerle de Dünya Tel Çekme Sanayisine tam ve eksiksiz desteklerini bir bütün olarak sürdürmektedir;

– Tel Çekme Özel Haddeleri (RND Hadde)
– Tel Spiral Fırçaları (Telin Üzerindeki Tufal ya da Sabun Artıklarını Temizleme Özelliği)
– Tel Galvaniz Sıyırıcı Padleri (Tek Reçineli, Çifte Reçineli, Beyaz ve Siyah)
– Tel Çekmeye Yardımcı Makine ve Ekipmanları,
– Mühendislik & Danışmanlık Hizmetleri.

Firmamız, global bağlamda daha geniş bölgelere nüfuz ve etki edebilmek, bu durumla birlikte parlayan yıldız Türkiye’ nin Tel Çekme Sanayisine sürdürülebilir destek vermek amacıyla; 2013 Yılında Türkiye Depo-Ofisi; PAN CHEMICALS BOSPHORUS’ u kurmuştur. 2023 senesi ile 10. Yılını kutladığımız PAN CHEMICALS BOSPHORUS firmamız, faaliyetlerine hız kesmeden devam edip, iş birliği içerisinde olduğumuz firmaların talep ve ihtiyaçlarını eksiksiz olarak yerine getirme gayretindedir. PAN CHEMICALS BOSPHORUS Firmamız, paydaşlarının da desteği ile maksimum çaba, aynı zamanda verimli ve sürdürülebilir aksiyonlarıyla Türk Tel Sanayisine damgasını vurmaya devam etmektedir.

Aynı zamanda firmamız, 2017 yılında ikinci üretim üssünü; staratejik olarak önemli bir geçiş merkezi olan, Kuzey ve Güney Amerika Bölgelerinin orta kanadı, pasifiğin önemli değeri Meksika’ da PAN CHEMICALS AMERICAS adı ile faaliyete faaliyete geçirip, üretim startını vermiştir. Toplam kalite prensibinden asla ödün vermeyen PAN CHEMICALS S.p.A. Italya, PAN CHEMICALS BOSPHORUS Türkiye ve PAN CHEMICALS AMERICAS Meksika birimlerimiz ile birlikte; belirttiğimiz şirketlerimize ek olarak; dünyanın farklı ülke lokasyonlarında 10 adet distribütör ve 20 adet temsilci birimlerimiz bulunmaktadır. Dolayısıyla, bütün birimlerimizle; global bağlamdan bizlere ulaşan tüm taleplere en kısa sürede cevap vererek, iş birliği içerisinde olduğu firmalarla sektörde maksimum sürdürülebilir şekilde destekleyici olduğumuzu ve her zaman olacağımızı paylaşmak isteriz.

Sonucunda, PAN CHEMICALS Ailesi olarak, iki ayrı fabrikamız, bir depo-ofisimiz ve bizleri destekleyici distribütör ve temsilci firmalarımızla birlikte, ürünlerimizin tedariğini; İtalya’ dan Norveç’ e; Türkiye’ den, Meksika’ ya; Güney Afrika’ dan Japonya’ ya kadar, 6 kıtada bulunan, 100’ den fazla ülkeye ulaştırmaktayız. PAN CHEMICALS Ailesi olarak Misyonumuz; iş birliği içerisinde olduğumuz ya da olacağımız bütün firmaların talep ve ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak ve söz konusu firmalara gerek ürün kalitemiz, gerek rekabetçi fiyatlarımız, gerek kısa termin sürelerimiz ve gerekse satış sonrası teknik destek hizmetlerimizle artı değerler katmaktır. Vizyonumuz ise; tek tedarikçi ilkemizi benimseyerek, bütün paydaşlarımıza full set ürünlerimizle şimdi olduğu gibi, gelecekte de sürdürülebilir ilkelerimizle tam ve eksiksiz destek vermektir. Vizyoner yapımızı hiçbir zaman kaybetmeyerek, hedeflerimize maksimum derecede kararlı biçimde kilitlenmiş durumda olduğumuzu okuyucularınızın dikkatine sunmak isteriz.

Önümüzdeki dönemlerde de, bizlerle iletişime geçecek firmalara, tıpkı halihazırda iletişimde ve iş birliği içerisinde olduğumuz firmalara gösterdiğimiz titiz, özverili ve kaliteli ürün ve hizmetlerimizi, aynı kararlılıkla göstereceğimizi deklare ederiz. PAN CHEMICALS ile çalışan firmalar, her zaman bir Dünya Markası ile çalışmanın rahatlığı ile üretimlerini sürekli olarak iyileştirip, maliyetlerini azaltıp, tonajlarını yükseltme eğiliminde rahatlıkla olabilirler. PAN CHEMICALS Ailesi olarak bizler, bizimle iş birliği içerisinde olan ya da olacak firmalara her zaman %100 desteğimizi vereceğimizi Dünya Tel Kamuoyu ile kendimizden emin bir şekilde paylaşmak isteriz.

Bu uğurda gerçekleştirmiş olduğumuz sürekli Ar&Ge çalışmalarımız sayesinde, vizyoner yapımızı her gün daha da perçinliyoruz. Pazardaki özel toz tel çekme sabunlarımıza ve diğer önemli kimyasallarımıza (soğuk fluks ve özel vaks ve yağlı/yağsız kömürler) ilave olarak; özellikle yeni geliştirmiş olduğumuz premium kalite ürünlerimizle, global bağlamda süre gelen olumsuz ekonomik gelişmelere inat, ürünlerimizin birim fiyatlarında 2023, Ağustos itibariyle ciddi indirime gitmiş bulunuyoruz!

Bizlerle iletişimde olan her firmaya uygun özel ürünlerimizi, en ucuz ve kaliteli fiyatlarla sunmanın ayrıcalığını yaşatmak isteriz. Bu bağlamda elimizden gelen bütün gayreti ve deteği Türk Tel Sanayii’sine gösteme kararlılığında olacağımızı okuyucularınızla paylaşmak isteriz.

Ayrıca; Kimyasal Ürünlerimizle birlikte, günümüz teknolojisini harmanlayarak; Yazılımsal teknoloji ürünümüz, özel uygulamamız ile Dünya Tel Çekme mobil dünyasında da olduğumuzu belirtmek isteriz. Dünya Tel Çekme Sektörünün sürekli olarak yanında bir yardımcı başvuru kaynağı olarak bulundurabileceği ‘PAN CHEMICALS’ uygulamamız ile fark katmaya devam ettiğimizi düşünüyoruz. Dünya Tel Çekme Endüstrisi bireyleri, ‘PAN CHEMICALS’ uygulamamızı kolaylıkla mobil telefon, tablet ve bilgisayarlarına ücretsiz olarak indirebilirler ve yine ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirler. Dolayısıyla; PAN CHEMICALS Ailesi olarak, bizlerle iş birliği içerisinde olan paydaşlarımızı sürekli olarak farklı kılıp, özel hissetirme gayretinde olduğumuzu deklare ederiz. PAN CHEMICALS ürünlerinin kalitesi, paydaşlarımızın bizlere olan güvenini her zaman en yüksek seviyede tutacaktır.

Kaliteyi ucuza almak için, Türk Tel Çekme Firmalarının bizlerle iletişime geçmesini rica ederiz!

Saygılarımızla,
HAKAN TANIŞ / TÜRKİYE ÜLKE MÜDÜRÜ
PAN CHEMICALS S.p.A. ITALIA
PAN CHEMICALS BOSPHORUS TÜRKİYE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?