17.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Mahir Ege EGELIONS KİMYA Yönetim Kurulu Başkanı

Mahir Ege EGELIONS KİMYA Yönetim Kurulu Başkanı

Uzun yıllara dayanan sektör deneyimi ve inovatif bakış açısı ile sektöre yenilikçi katkı hedefi ile LIONS KİMYA olarak başladığımız yolculuğumuza, madencilik sektörünün en güçlü firmalarından olan EGE grup ile güç birleştirerek EGELIONS KİMYA olarak devam etmekteyiz. Başta kablo endüstrisi olmak üzere plastik , ayakkabı, yapıştırıcı, cam sanayi, kozmetik gibi farklı sektörlerde hammadde ve katkı gruplarında ;güçlü stok yapımız , zengin portföyümüz ve ‘üst kalite ürünlerin rekabetçi fiyatlarla sunulması ‘politikamızla hizmet vermekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz.

Kablo kompaund ve stabilizan gruplarında ;ithal ürünlerimizin yanı sıra , ülkemizin bu konuda ki en değerli üreticileri ile gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri ile; üretim yatırımlarını Ar-Ge yatırımları ile destekleyerek ,hem ürün geliştirme süreçlerinde sektör deneyimi ile birlikte global trendlere cevap verecek yenilikçi ve inovatif ürün tasarımı sağlama imkanı hem de ithal ikame politikasına destek sağlayarak ; milli değerlerin korunması ve geliştirilmesi ve vatanseverlik prensipleri dahilinde sorumluluklarımızı yerine getirme imkanı buluyoruz.

Güçlü Ar-Ge yapımız ve teknik bilgi yeterliliğine sahip ekibimiz ile hızlı ürün geliştirme süreçleri yanı sıra, özel projelerde ‘ürün geliştirme ‘süreçlerine, ürün üretim alanı uygulama desteğimiz sayesinde ise ‘üretim adaptasyon ‘ süreçlerine tam katkı sağlıyoruz.

Üst kalite ürün temini en hassas kuralımız olduğundan katkı grubunda sunduğumuz tüm ürünler orijinal ambalajlarında servis edilirken, kompaund ve yarı mamül grubunda hizmet verdiğimiz tüm ürünlerde kendi markamız kapsamında her partide aynı kalite ürün ilkesiyle kalitede stabilizasyon sağlıyoruz.

Çalıştığımız tüm kurumlarımızın ilgili departmanı gibi düşünüyor ve bu sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz. Her gün büyüyen referans ailemiz bizim için en büyük motivasyon kaynağıdır.

Gelişime verdiğimiz değer, tedarik sorumluluk bilinci, tecrübenin getirdiği özgüven , işimize duyduğumuz sevginin verdiği güçle yolumuza heyecan ve tutku ile devam ediyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ