21.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

YENİ OFİSİMİZDE, HER ZAMANKİ HİZMET ANLAYIŞIMIZLA…

YENİ OFİSİMİZDE, HER ZAMANKİ HİZMET ANLAYIŞIMIZLA…

TelKaTem Danışmanlık ve Temsilcilik Ltd. Şti. olarak 24 yıldır Türkiye’de tel çekme ve kablo imalat sektörüne yönelik teknik ve ticari anlamda kapsamlı danışmanlık ve temsilcilik hizmetleri veriyoruz. Tel çekme makineleri, kablo imalat makineleri ve bu makinelerde kullanılan ekipman, aksesuar ve sarf malzemeleri üreten Almanya, Avusturya, Belçika, İtalya, İspanya ve Amerika’da bulunan, alanlarında en iyi markalar olan, toplamda 15 firmanın Türkiye temsilciliğini yapıyoruz.

Firmalarımızın ürün ve satış sonrası hizmet kalitesinin en üst seviyede olmasına dikkat ediyoruz. Müşterilerimize satış öncesinde, teknik ve ticari anlamda ihtiyaçlarına en uygun çözümü üreterek, söz konusu yatırımlarını imalat aşamasından Türkiye’deki kurulumuna kadar her adımı titizlikle izliyor ve bu anlamda kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Satış sonrası hizmetin de son derece önemli olduğunu biliyoruz. Bu konuda da müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bu çalışma prensibimiz ve deneyimli kadromuz ile Türkiye’deki tüm tel çekme ve kablo imalat sektörü içinde beklenilen güveni, her yönü ile sağlamış bulunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz sektörler

TelKaTem olarak, alanında dünya çapında lider konumundaki firmaları temsil ederek, İstanbul-Marmara Bölgesi, Denizli, Kayseri, Samsun ve Adana başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yerindeki müşterilerimize hizmet veriyouz. Temsilciliğini yaptığımız firmaların geniş ürün yelpazesi sayesinde, Türkiye’nin önde gelen; bakır, alüminyum ve bunların alaşımlarından tel, emaye bobin teli, alçak-orta ve yüksek gerilim enerji kablosu, otomotiv kablosu, bakır telefon kablosu, fiber optik kablo, demir ve çelik tel, çivi-cıvata-perçin teli, kaynak elektrodu teli, gaz altı kaynak teli, ön gerilmeli veya soğuk nervürlü inşaat demiri ve çelik beton hasırı, çelik halat, çekme/doğrultma/soyma tesisleri ile çubuk, boru ve profil üreticilerinin yanı sıra galvaniz kaplı tel ve sıcak daldırma parça galvaniz tesislerine de hizmet veriyoruz.

Yeni ofisimizle yeni başlangıçlara…

24 yıldır değişmeden süre gelen hizmet anlayışımız ve değerlerimiz ile 1 Ekim 2019’dan beri yeni ofisimizden hizmet vermeye başladık. Bizimle iletişime geçebileceğiniz telefon numaralarımızda ve e-posta adreslerimizde herhangi bir değişiklik olmadığını, sadece adresimizin değiştiğini siz değerli müşterilerimize özellikle belirtmek isteriz. Yeni ofisimizde sizleri misafir etmekten her zaman onur ve memnuniyet duyarız.

Yeni Adresimiz:
Suadiye Mahallesi
Şemsettin Günaltay Caddesi No:89,
Yıllar Apt. D:6 34740 Kadıköy-İSTANBUL

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ