21.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Wire 2018 fuarını iyi bir performansla kapatan Gürfil A.Ş., 2020’ye bugünden hazırlanıyor.

Wire 2018 fuarını iyi bir performansla kapatan Gürfil A.Ş.,  2020’ye bugünden hazırlanıyor.

Fuar bittiği zaman, değerlendirme yapın ve bilgi sahibi olun. Fuar ne zaman bitti?Mantıken, ışıklar kapandığı, stantlar söküldü-ğü ve temizlik personeli son dekorasyon malzemelerini fuar alanının dışına taşıdığı zaman fuar resmi olarak bitti. Geriye boş salonlar, birkaç fotoğraf ve hatıralar kaldı.

Peki, gerçekten bitti mi? Gürfil satış ekibi farklı düşünüyor. Her şeyden önce, Düsseldorf’ta (Almanya) yapılan Wire 2018 Fuarına katılmak, mevcut müşterilerle ilişkiler kurmanın yanı sıra şirketimizi potansiyel müşterilere tanıtmanın mükemmel bir yolu. Ancak, işimizin fuarla birlikte bitmediğini hiç unutmuyoruz. Zafer elde edene kadar devam etmek çok önemli… Bu ne anlama geliyor?
Aslında en önemli işin fuardan sonra başladığına inanıyoruz. Wire 2018’den önceki ticaret fuarlarına katılım deneyimini dikkate alarak, etkili bir takip sistemi geliştirdik. Eğer fuardan sonra attığınız adımlardan eminseniz, fuardaki yeni iş bağlantı olanaklarını takip etme faaliyetleriniz çok daha fazla anlam ve verimlilik kazanır.

Deneyimimize dayanarak, fuardaki performansın nihai sonuçlarını görmenin altı ay ile on iki ay sürebildiğini biliyoruz. Ayrıca, katılımın gerçek sonuçlarını belirlemek de kolay değil. Biri iki ay sürebilir, diğeri üç yıl. Bazen fuarda yapılan temaslar beş yıl sonra “sonuç verir”.

Peki, bu potansiyel bir müşteriden vazgeçmenin bir nedeni olabilir mi? Tabii ki hayır. Sabırlı ve ısrarcı olmanız gerekiyor. Takip etmek sadece satışla sonuçlandırmakla ilgili değil. Aynı zamanda, bir olayın yatırım getirisini değerlendirmekle de ilgili. Gelecek fuarların planlanması, hedeflerin belirlenmesi ve hangi eylemlerin etkili olduğunu ve hangilerinden kaçınmamız gerektiğini belirlemek için yol gösterici olacak bir nihai raporda özetliyoruz.

Wire fuarını organize edenler, Düsseldorf’ta gerçekleşen Wire ve Tube fuarlarının bu yıl bir kere daha dünya çapında, endüstrinin en önemli etkinlikler olduklarını kanıtladığını belirtti. 2020 yılında tekrar bir araya gelmeyi dört gözle bekliyoruz. Bir kere daha, fuardaki standımızı ziyaret eden ve başarılı bir fuar geçirmemize yardımcı olan herkese teşekkür ediyoruz. En kaliteli hammaddeler ve makineleri sunan kablo imalatçıları ile iş birliği yapmayı dört gözle bekliyoruz. Uzun vadeli ve karşılıklı fayda sağlayan bir ortaklık olmasını umuyoruz.

Gürfil, müşterilerine üç grupta olmak üzere 100’den fazla yelpazeye yayılan kablo hammadde ve makineleri sunmaktadır.

Folyo film bant grubu ürünlerimiz;

Alu/Pet, Alu/Pet/Alu, Alu/Pet/Sy, Alu/Copoly, Cu/Pet, Cu/Pet/Sy, PP tanitma bantlari, polyester non-woven bant, aluminyum folyo, bakir folyo, polyester film, cam elyaf bant, mika bant, köpüklu poliproplen bant, kraft kagit, krep kagit, yari iletken bant, şişen bant, yastiklama banti , cam elyaf ip, yirtma ipi

Tel grubu ürünlerimiz;

Aluminyum tel, 3 katmanli fiziksel köpüklü iletkenler, yari mamul cat–6 kablolari, bakir kapli aluminyum tel, bakir kapli çelik tel.

Makine grubu ürünlerimiz;

Yüksek hizli dikey ve yatay örgü makineleri, mika bantlama makineleri, örgü makinesi tel aktarma sehpalari ve tel saricilari, copolymer bant kaynak makineleri, hava kurutma üniteleri, ABS makaralar, indüksiyon ön isiticilar;

Gürfil olarak, 35 yıllık tecrübemiz ile hem Türkiye’de hem de Avrupa’da önde gelen kablo üreticilerinin örgü makinesi ve mika bantlama makinesi ihtiyaçlarında ilk akla gelen firmalardan biri olmayı başardık. Kablo sektörüne bugüne kadar 1.600 yatay ve dikey örgü makinesi ve 250 mika bantlama makinesi satışı gerçekleştiren firmamız, 2018 yılında da hem mevcut hem de yeni müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor. Gürfil olarak bu başarımızın devamı için her geçen gün makinelerimizle ile ilgili Ar-Ge faaliyetlerimize yenilerini eklemekteyiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ