21.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

WIRE 2016 Fuarında bizi ziyaret ettiğiniz için Teşekkür Ederiz !

Fuar haftası Maillefer için çok başarılı geçti. Dünyanın her tarafından pek çok yeni ve mevcut müşterilerimizle karşılaştık. Yeni bazı iş olanakları başlatıldı ve fuar sırasında bazı anlaşmalar tamamlandı. Tel ve Kablo sanayiinden genellikle olumlu işaretler aldık.

Bizim için 2016’nın ana sloganı “Önemli olan Yeterliliktir” idi.Bu tema, Maillefer’in sanayiideki uzun geçmişi kadar kablo imalat işlemlerinde ve ekstruzyon teknolojisinde kanıtlanmış tecrübesini de yansıtıyor. Müşteri odaklı Araştırma&Geliştirme Bölümümüzün çeşitli teknolojileri bugün bizim Tel ve Kablo imalatındaki yeniliklerimizi oluşturuyor. Maillefer’in izi geriye doğru 100 yıldan eskiye uzanıyor.

Bu düşünce tarzı önümüzdeki yola da ışık tutuyor. Maillefer sadece bir cihaz satıcısı değildir, müşteri odaklı işlem uzmanıdır. Hedefimiz müşterilerimizin faaliyet ve rekabetçiliğini sürekli olarak geliştirip arttırmaktır. Maillefer Danışmanlığı altında piyasaya düzenli olarak yeni know-how bazlı buluşlar getirmeyi ısrarla sürdürüyoruz.

Fuarda birçok yeni buluşun tanıtımını yaptık, mesela Yüksek ve Aşırı Yüksek Gerilim Kablo imalatı için Yuvarlaklık Değer Paketi bunlardan biri idi. Bu buluş, kablo yuvarlaklığını ve verimi arttırdığı gibi, izolasyon malzemesinde de önemli ekonomi sağlıyor. Bu Değer Paketi hem mevcut hatlara hem de yeni üretim hatlarına monte edilebiliyor.

Düsseldorf’da önemli bir sergi gerçekleştirmemize yardımcı olan bütün müşteri ve dostlarımıza bir kere daha teşekkür ederiz. Sizlerle 2018’de Düsseldorf’ta yeniden buluşmayı dileriz.

Veikko Nieminen, Direktör, Satış & Pazarlama, Tel ve Kablo İş Dalı veikko.nieminen@maillefer.net

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?