09.06.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Unity Otomasyon Elektromekanik ve Makina San. Tic. Genel Müdürü Münür Kayhan Unity otomasyon olarak 2017’nin ilk yarısında geçtiğimiz yılın sonuna oranla %25 büyüme gerçekleştirdik.

Reklam

Unity otomasyon öncelikle kablo,plastik ve ambalaj sektörleri olmak üzere Metal,sağlık, gıda, otomotiv, kağıt v.s. gibi otomasyon sistemlerinin gerekli olduğu birçok sektöre hizmet verdiklerini belirten münür bey firmaları ve hizmetleri hakkında bilgiler verdiler.

Unıty otomasyon firmanızın kurumsal kimliği hakkında bilgi verir misiniz ?

Firmamız 2007 yılı başında istanbul’un bayrampaşa ilçesinde Makina ve imalat sektörüne hitap eden, otomasyon kontrol sistemleri ve Elektronik kontrol ve ölçüm ürünleri üretmek amacı ile kurulmuştur. 10 yılı aşkın bir süredir makina üreten ve bu makinaları kullanan firmalara otomasyon kontrol sistemleri imalatı, arıza ve bakım çözümleri, kenar kontrol sistem imalatı,gergitansiyon kontrol sistemleri imalatı, Çap ölçer sistemleri,spark tester sistemleri ile alakalı çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz,firmamızın şu anki merkezi 550 m2 kapalı Alan ile istanbul ikitelli organize sanayi bölgesinde bulunmaktadır.

Firma olarak 2017’nin yarısında üretim satış, büyüme oranı bakımından nasıl bir performans sergilediniz?

Unity otomasyon olarak 2017’nin ilk yarısında geçtiğimiz yılın sonuna oranla %25 büyüme gerçekleştirdik. Bu oranın yıl sonuna kadar ortalama %30-35 civarında olacağını öngörmekteyiz.

Unıty otomasyon olarak üretime yönelik yaptığınız Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarınızdan bahseder misiniz?

Firmamız özellikle son 4 yıldır arge ve üretim konusunda ciddi yatırımlar yaparak, bu iş için ayrı bir birim oluşturarak yeni ürün geliştirme becerisini ve ürün kalitesini arttırmayı başarmıştır.

Firma olarak hangi sektörlere hizmet vermektesiniz?

Unity otomasyon olarak öncelikle kablo,plastik ve ambalaj sektörleri olmak üzere Metal,sağlık, gıda, otomotiv, kağıt v.s. gibi otomasyon sistemlerinin gerekli olduğu birçok sektöre hizmet vermekteyiz.

Firmanızın türkiye ve uluslararası pazardaki yeri ve öneminden bahsedebilir misiniz?

Firmamız özellikle türkiye pazarında müşterilerinin desteği ve beğenisi ile Sektöründe önemli bir pozisyona gelmiştir. zamanında teslimat, fiyat avantajı, ürün kalitemiz ve hızlı servis desteğimiz
ile müşterilerimiz tarafından tercih sebebi sayılmaktayız.

2017 yılında firmanızın hedefleri nelerdir? Yeni projeleriniz olacak mı?

Firmamızın 2017 yılı için hedefi özellikle kablo ve plastik sektörü için Makinalarda kullanılan elektronik ölçümkontrol sistemlerinin tedariği ve yerli marka olarak imalatı idi.genel olarak bu hedefler gerçekleştirildi. Fakat geliştirme adına ve yeni ürün üretmek adına arge faaliyetlerimiz durmaksızın devam etmektedir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ