30.05.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Seval Kablo’dan unutulmaz gece

Reklam

Denizli’nin kablo sektöründe dünyaya açılan kapısı Seval Kablo çalışanları geleneksel iftar yemeğinde buluştu.

Denizli ve Türkiye ekonomisine katkısını ihracatındaki yükseliş ile artıran Denizli’nin parlayan yıldızı unvanını kazanan Seval Kablo, sosyal aktiviteleri ile de gündeme gelmeye devam ediyor. Seval Kablo geleneksel iftar programı bu yıl Suğra Restoran da gerçekleştirildi. Seval Kablo üst düzey yöneticilerinin de katıldığı iftar programıyla çalışanlar motive edilirken aralarındaki birlik ve beraberlikte güçlendirildi.

Seval Kablo sahibi Hasan Ali Turgut, Genel Müdür Ersin Turgut ve Murat Kaçamaz, iftar programına katılan tüm elemanları ve ailelerine tek tek hoş geldiniz derken, çalışanlarıyla sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Kısa bir konuşma yapan Hasan Turgut, çalışanlarıyla bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını ifade ederken, gecede renkli sahnelerde yaşandı. İftar yemeğinin ardından Genel Müdür Ersin Turgut, çalışanları ile langırt turnuvası düzenledi. Heyecanlı geçen turnuvanın kazananı ise tüm yarışmacılar oldu.

İftar programının dostluk ve samimiyet ortamı içerisinde geçmesi ve Seval Kablo çalışanlarının memnuniyeti ise gözlerden kaçmadı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ