21.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Serap Uzun Wavin Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü; Wavin’den sektöre özel dijital çözümler

Serap Uzun Wavin Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü; Wavin’den sektöre özel dijital çözümler

Plastik boru sektörüne yön veren Wavin Türkiye, çalışanlarına ve müşterilerine pek çok konuda dijital çözümler sunuyor. Wavin’in web sitesinde yer alan ses kontrol hesaplama aracı en sessiz boruyu seçmeye imkan tanırken mühendisler için hazırlanan Bim/Revit paketleri, uygulayıcılarına kolaylık sağlıyor. Wavin, ayrıca sektörün ilk eğitim merkezi olan Wavin Academy ile de tesisatçı, teknisyen, uygulamacı, mühendis, öğrenci, bayi ve diğer çözüm ortaklarına ücretsiz eğitimler veriyor.

Dünyayı etkisi altına alan salgının etkisiyle her alanda dijitalleşmenin önemi arttı. Dijital dönüşüm ile birçok yeni teknoloji hem Türkiye’de hem de dünyada kullanılmaya başladı. Plastik boru sektörüne yön veren Wavin de sunduğu dijital çözümlerle sektörün bu konuda da öncüsü oluyor.

Yeni dijital çözümlerin giderek önem kazandığını vurgulayan Wavin Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü Serap Uzun “Pandemi süreci dijitalleşme seviyesini de önemli derecede artırdı. Özellikle pazarlama aktivitelerimiz önemli ölçüde dijitale kaydı. Bundan sonraki süreçte de her alanda dijitalleşmenin daha da artacağını düşünüyoruz. Bu doğrultuda, globalde başlatılan LaunchPad inovasyon projesini yürütüyor, çalışma arkadaşlarımızın yenilikçi fikirlerini duyurmaları konusunda onları cesaretlendiriyor ve çalışmalarına destek sağlıyoruz” dedi.

Wavin Ses Kontrol Hesaplama Aracı ile en sessiz boruyu seçin

Sessiz borunun mucidi Wavin, atık su tesisasıta yönelik yeni hesaplama aracı geliştirdi. Türkiye’de 50 yıldır plastik boru sektöründe faaliyet gösteren Wavin, Ses kontrol hesaplama aracıyla, atık su projelerindeki ses seviyelerini farklı parametrelere göre hesaplıyor. Web üzerinden tesisattaki sesleri ölçen hesaplama aracı, projelerin ses seviyesini bildirerek mühendislerin ve uygulamacıların en doğru sessiz boruyu seçmesini sağlıyor. Hesaplama aracını kullanmak için hesaplama aracına projeye ait verilerinizi girerek kayıt yaptırmanız yeterli. Ölçüm sonuçları sistem üzerinde hızlıca hesaplandıktan sonra ayrıntılı rapor e-posta hesabına gönderiliyor. Wavin Academy, 10 Webinar’la boru seçimindeki incelikleri anlattı

Küresel bir marka olarak bina ve altyapı alanındaki yenilikçi çözümleriyle Wavin Türkiye, Wavin Academy ile eğitimlerini online platforma taşıyarak geçtiğimiz yıldan bu yana 10 Webinar gerçekleştirdi. Eğitimlerinde binlerce kişiyi ağırlayan Wavin, “Yerden Isıtma Boruları Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?” , “En Doğru Sessiz Boru Nasıl Seçilir?”, “QuickStream Sifonik Sistem ile Yağmur Suyu Tahliyesi”, “Yerden Isıtmada Alternatif Otomasyon Çözümleri” “ Covid-19’un Yayılmasında Atık Su Tesisatının Etkisi ve Alınabilecek Önlemler” gibi farklı konularla sektör paydaşlarını aydınlatıyor.

“Akıllı Asistan’ tasarımcıya yol gösteriyor”

Wavin’in Mühendisler için hazırladığı Bim/Revit paketleriyle boru sistemlerinin BIM modeli tasarımları hızlanıyor. Tasarımcının işini kolaylaştıran paket içinde sunulan ‘Akıllı Asistan’ özelliği, tasarımcıya bağlantıların olması gereken şeklini önererek yol gösteriyor. Web sitesinden ücretsiz indirilebilen bu paket kullanılırken kataloğa bakmayı veya ürünü detaylıca bilmeyi gerektirmiyor.

Wavin’in sektöre yön veren dijital çözümleriyle tanışmak için www.wavin.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ