28.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Şeffaflığı ile tanınmış dünyaca ünlü Elmas hadde imalat şirketi Mikrotek Makine

Mikrotek, şeffaflığı ile tanınmış dünyaca ünlü Elmas hadde imalat şirketidir. Tel ve kablo endüstrisinde kalite ve güvenden taviz vermeyen şirket sürekli olarak büyümekte ve pazar payını artırmaktadır. Ürün gamımıza Elmas haddeler, Polikristalin elmas haddeler, PCD uçlu Emaye haddeler, Sıkıştırma haddeleri, yenileme ve yeniden kesim hizmetleri, Elmas Tozları, Elmas iğneler ve Elmas süspansiyonu vb. dahildir.

İsteğe uyarlanan ürünler ve garantili teslimatlar, her hadde “DAHA FAZLA TEL” çektiğinden Mikrotek’i küresel ölçekte rekabetçi yapan kilit etkenlerdir. Tutkuyla hassasiyete önem verdiğimizden, Doğal, Mono ve PCD Elmas Haddelerin imalatında hakiki elmas ve ham madde kullanıyoruz. Mikrotek, şirketi tel çekme endüstrisinde tercih edilen bir tedarikçi haline getiren yüksek hızlı çok telli çekme ve sert tel çekme alanında başarısını kanıtlamıştır.

Mikrotek, küresel olarak artan pazar talebini karşılamak üzere üretim kapasitesini son yılda ikiye katlamıştır. Mikrotek çekme haddelerinde pazar lideri olup, ürünleri tasarımları ile olağanüstü ölçüde paranızın karşılığını vermektedir. Mikrotek, müşteri memnuniyetini yaşam şekli haline getirmiştir. Mikrotek’in üstün verimli satış sonrası hizmetleri, Mikrotek’i tel çekme endüstrisinde tercih edilen bir tedarikçi olması için başka bir neden daha sağlayarak rekabeti artırmaktadır.

Kurum içi Hadde Atölyesi Projesi: Tel ve Kablo endüstrilerinin verimliliğini artırmak için Mikrotek ayrıca müşterilerimize isteğe uyarlanan ve tamamen taahhüt edilmiş kurum içi hadde yeniden polisaj ve yeniden boyutlandırma üniteleri sağlamaktadır.

Teknik ekibimiz tel çekme tesisinin çalışma durumunu inceleyecek ve çekme tesisinin üretkenliğini artırmak için teknisyenlerine yönelik kurum içi eğitim verecektir. Mikrotek dünya çapında 750’den fazla hadde atölyesi kurmuş ve 3000’den fazla hadde odası teknisyeni eğitimi gerçekleştirmiştir.

İrtibat Bilgileri:
Mikrotek Machines Limited
No.16, 2nd cross, ‘A’ sector, Amruthnagar Main raod, Bangalore – 560 092
Tel: 0091 80 426 88999, Faks: 0091 80 23621769
Email: www.mikrotek.in

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?