27.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

PWM Interwire 2019’da ST40 şerit kaynak makinesini sunuyor

PWM Interwire 2019’da ST40 şerit kaynak makinesini sunuyor

PWM’in özellikle şerit için tasarlanmış ST40 makinesi, en iyi satan EP500 filmaşin kaynak makinesi ve, bir dizi portatif ve manuel soğuk kaynak makineleri ile birlikte Interwire 2019 da gösterilecek. Makineler PWM’in soğuk kaynak ekipman, kaynak çeneleri ve yedek parçalarının Birleşik Devletler ve Kanada tek dağıtıcısı olan Joe Snee Associates’in 1358 numaralı standında teşhir edilecek. ST40 malzeme özelliklerine bağlı olarak 0.2mm incelik ve 45mm genişliğe kadar olan demirsiz şeritleri birleştirebiliyor. Bütün PWM makinelerinde olduğu gibi, ST40 ana malzemeden kuvvetli, güvelilir ve tutarlı kaynaklar üretiyor. Makinenin kullanımı ve bakımı kolay olup, bir ön hazırlık gerektirmiyor.

PWM’in elektro-pünematik EP500 soğuk kaynak makinesi büyük kesitli demirsiz filmaşin ve çubukları kaynatmak için maliyet etkin bir yöntem sunuyor. Makine sessiz, temiz ve enerji tasarrufludur, 5mm den 12.5mm kadar bakır ve 5mm den 15mm ye kadar alüminyum için tasarlanmıştır.

Gösterimde olan diğer soğuk kaynak makineleri içinde 1mm den 5mm ye kadar zahmetsiz tel kaynakları için hava/hidrolik HP100 ve, 1mm den 3.60mm ye kadar bakır, 1mm den 5mm ye kadar alüminyum için, manuel çalışan M101 olacak. M101 tezgah üzerinde kullanılabilir veya araba üzerinde temin edilebilir.

Dar alanlarda ince telleri birleştirmek için ideal olan M10 ve M25 makineler 0.10mm den 1.20mm için uygun. Benzer tel çapları için daha büyük olan BM10 ve BM30 da tezgah üzerinde kullanılabilir veya araba üzerinde temin edilebilir.

Yuvarlak veya profil tel ve çubuklar için uygun standart veya özel üretim PWM kaynak çeneleri firmanın İngiltere’deki kendi imalathanelerinde tasarlanıp üretilir.

Bütün PWM soğuk kaynak makinelerinin gösterim videoları www.pwmltd.co.uk adresinde izlenebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?