27.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Prysmian Kablo’nun geleneksel iftar yemeğine rekor katılım

Prysmian Kablo’nun geleneksel iftar yemeğine rekor katılım

Prysmian Kablo’nun her yıl düzenlediği ve elektrik sektörünün buluşma gecesi olarak kabul edilen Geleneksel İftar Yemeği, bu yıl 22 Mayıs akşamı rekor katılımla gerçekleşti.

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Kablo, uzun yıllardır geleneksel olarak iftar yemeği düzenlemeye devam ediyor. Her yıl farklı mekanlarda organize edilen yemeğe, bu yıl 300’e yakın kişi katıldı. Düzenlendiği ilk yıllarda, sadece Prysmian Kablo’nun A-Takımı yetkili satıcıları ile bir araya geldiği bir yemek olan bu organizasyon, her sene biraz daha genişleyerek, elektrik sektörü paydaşlarının bir araya geldiği bir geceye dönüştü. Prysmian Kablo’nun bu yılki Geleneksel İftar Yemeği’ne, firmanın A-Takımı yetkili satıcılarına ek olarak, müteahhitler, proje firmaları, alt bayiler, OEM, Telekom operatörleri, fabrikalar ve son kullanıcılar da katıldı. CVK Park Bosphorus’ta düzenlenen yemek, geçmiş yılların anılarına yenilerinin eklendiği, keyifli ve sıcak bir ortamda gerçekleşti.

Yaklaşık 300 kişilik rekor katılımla gerçekleşen gece, Prysmian Kablo’nun CEO’su Erkan Aydoğdu’nun ev sahipliğinde gerçekleşti. Erkan Aydoğdu geceyle ilgili olarak “Prysmian Kablo olarak, her yıl elektrik sektörünü bir araya getirdiğimiz ve bugün artık, sektörün buluşma noktası haline gelen firmamızın Geleneksel İftar Yemeği’ni son derece önemsiyoruz. Her geçen yıl biraz daha genişleyen bir katılımla gerçekleşen bu organizasyonumuza bu yıl, 300’e yakın kişi katıldı. Bizler gibi, sektör paydaşlarının da bu yemeğe önem verdiğini görmek ve yılda bir kez olsun, hep birlikte olmak bizleri son derece mutlu ediyor.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?