03.12.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Prysmian Group Türkiye, tüm çalışanların katılımı ile yaza merhaba partisi düzenledi

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Group Türkiye, her yıl şubat ayında Bursa Merinos Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği Yıllık Bilgilendirme Toplantısı ve Kıdem Töreni’ni, bu sene Yaza Merhaba Şenliği ve Kıdem Töreni olarak Mudanya’daki fabrikasında Mayıs ayında gerçekleştirdi. Beyaz ve mavi yaka tüm çalışanların bir araya geldiği etkinlikte, çalışanlar hep beraber eğlenirken, şirkette 5, 10, 15, 20, 25 ve 30. yılını tamamlayanlar da ödüllendirildiler. Prysmian Group Türkiye CEO’su Erkan Aydoğdu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyona, Yönetim Kurulu Başkanı ve Fabrika Direktörü Halil Kongur ile birlikte toplam 450 çalışan katıldı. Erkan Aydoğdu kısa bir sunum yaparak hem geçen yılı değerlendirdi hem de 2017 yılına dair beklentilerini paylaştı.

123 Çalışan Ödüllendirildi

Sunumun ardından, çalışanlar “Yaza Merhaba Şenliği” kapsamında keyifli zaman geçirdiler. Eğlencenin sonunda ise törende yer alan 450 çalışan arasından firmanın 5, 10, 15, 20, 25 ve 30 yıllık çalışanları olmak üzere toplam 123 kişi ödül aldı. Şirkette 30. yıl kıdemini alan üç kişi arasında, Yönetim Kurulu Başkanı ve Fabrika Direktörü Halil Kongur da vardı. Ödülünü aldıktan sonra kısa bir teşekkür konuşması yapan Halil Kongur, “30 yıldır bu ailenin bir parçası olmak benim için büyük bir gurur. Prysmian Group Türkiye’de uzun yıllardır çalışan biri olarak, hep beraber nasıl büyük başarılara imza attığımıza tanıklık etme fırsatım oldu. Şirketimiz bünyesindeki bu aile ortamı bizi grup şirketleri bünyesinde de önemli bir konuma taşıdı. Bundan sonrası için de tüm Prysmian Group Türkiye ailesine, artarak devam eden başarılar diliyorum” dedi.

“Bizi Lider Yapan Rakamlar Değil”

Prysmian Group Türkiye CEO’su Erkan Aydoğdu çalışanlara yaptığı konuşmasında, “Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz” şeklindeki firma misyonlarına çalışanların yaptığı katkı için teşekkür ederken “Firmamız her geçen gün büyüyerek, sektördeki liderliğini perçinliyor. Ancak gururla ifade etmek isterim ki, bizi lider yapan elde ettiğimiz rakamlar değil; firmamızın her geçen gün büyümesine, dün olduğu gibi bugün ve yarın da katkıda bulunan sizlersiniz. Biz ‘Hep birlikte kahramanız’ ” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?