21.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

POWER NIGERIA 2016, ENERJİ SEKTÖRÜNÜ BİR ARAYA GETİRİYOR

Power Nigeria 2016 5. Uluslararası Elektrik, Elektronik ve Aydınlatma Fuarı, 27- 29 Eylül tarihlerinde Nijerya’nın Lagos şehrinde enerji sektörü profesyonellerine kapılarını açmaya hazırlanıyor. Fuarın Türk milli katılım organizasyonunu, TG Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş. gerçekleştiriyor.

Elektrik üretimi, yenilenebilir enerji, nükleer enerji, aydınlatma ve enerji dağıtımı alanlarında yerli ve uluslararası sektör profesyonellerinin katılım göstereceği fuar, geçtiğimiz yıl 19 ülkeden 63 firma ve yaklaşık 1500 ziyaretçiyi ağırlamış ulunuyor. Power Nigeria 2016’ya Türkiye’den Elimsan Şalt Cihazları, Astor, Simpa Elektrik, Tempa Pano gibi sektörün iddialı firmaları katılım gösteriyor.

Ülke ekonomik stratejisi olarak enerji sektöründeki gelişimine önem veren Nijerya’nın, bu sektöre önümüzdeki 10 yıl içerisinde, 40 milyar USD yatırım yapması planlanıyor. Nijerya pazarındaki bu fırsatları değerlendirmek, uluslararası platformda enerji sektöründeki son gelişmeleri takip etmek ve ihracatlarını arttırmak isteyen firmalar için, Power Nigeria 2016 sektördeki en önemli fuarlar arasında yer alıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?