03.12.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Paintistanbul & Turkcoat 2016

Uluslararası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları, Yapıştırıcı ve Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuarı ve Kongresi Paintistanbul & Turkcoat 2016

Boya Sanayicileri Derneği “BOSAD” tarafından 2010 yılından bu yana düzenlenen “Boya Sanayi, Hammadde ve Yardımcı Maddeler Fuarı ve Kongresi” Paintistanbul ile 2007 yılından bu yana Artkim Fuarcılık tarafından düzenlenen “Uluslararası Boya, Mürekkep, Yapıştırıcı, İzolasyon, Dolgu Maddeleri, Yapı Kimyasalları Hammaddeleri ve Üretim Teknolojileri Fuarı” Turkcoat Coatings Show Eurasia, 2016 yılında güçlerini birleştirerek boya ve kaplama sektörlerinin en büyük buluşması için sizleri çağırıyor. Sektörel tek fuar ihtiyacı ve talebi doğrultusunda BOSAD ve Artkim Fuarcılık, sektörün ekonomik ve ticari potansiyelinin gelişmesine ve yurtdışında daha da fazla tanınmasına yardımcı olmak için fuarları birleştirerek “tek fuar ve kongre, tek organizasyon, bölgesel güç” vizyonlarıyla yola çıktılar.

“Uluslararası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları, Yapıştırıcı ve Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuarı ve Kongresi” Paintistanbul & Turkcoat 2016, boya ve kaplama sektörünü 24-26 Mart 2016 tarihleri arasında Istanbul Fuar Merkezi 9, 10 ve 11. Salonlarda buluşturuyor olacak.

Paintistanbul & Turkcoat 2016 etkinliğinin bir diğer önemli ayağı da “Uluslararası Katılımlı Boya Sanayi, Hammadde ve Yardımcı Maddeler Kongresi”dir. Uluslararası katılımlı kongre, 2016 yılında da Vincentz Network GmbH & Co. KG işbirliğiyle gerçekleştirilecektir. Kongre, bu alanda Türkiye’de yapılan en büyük kongre özelliğini taşımaktadır. Paintistanbul & Turkcoat 2016, dünyanın dört bir yanından gelen, alanında lider firmaları bir araya getirerek yeni iş ilişkilerinin sağlanmasına öncü olup, firmalara yerli ve yabancı ziyaretçilerle buluşma fırsatı sunacak. Fuarı ziyaret eden sektör profesyonelleri etkinlik boyunca yeni ürünler ile tanışma, yeni üretim ekipman ve teknolojilerini tanıma ve gözlemleme fırsatı yakalayacaklar.

Boya, boya hammaddeleri, makina, ekipman ve teknoloji firmalarının tümünü aynı çatı altında toplayacak olan “Paintistanbul & Turkcoat 2016”, 10.000 m2’nin üzerinde net kullanım alanında, 300’den fazla yerli ve yabancı katılımcıya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bu sektörel büyük birleşmeyle, her iki fuarın da yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçilerine ev sahipliği yapacak olan “Paintistanbul & Turkcoat 2016” tüm profesyonel ziyaretçilerin aynı çatı altında bir araya gelecekleri ilk büyük organizasyon olacak. Bu nedenle, 15.000 profesyonel ziyaretçinin fuarı ziyaret etmesi beklenmektedir.

Siz de Avrasya’nın en önemli boya ve kaplama etkinliği olma yolunda ilk adımların atıldığı bu dev etkinlikte dünyanın dört bir yanından gelen endüstri profesyonellerinin buluşma noktası olan Paintistanbul & Turkcoat 2016 Fuarı’nda yer alma fırsatını kaçırmayın!

Fuar hakkında detaylı bilgi almak için sales@artkim. com.tr adresinden veya 0212 324 00 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

www.turkcoat-paintistanbul.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?