30.05.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Nak Kablo Yönetim Kurulu Başkanı: Nuri Alper Kabukçu Nak Kablo 2016 Yılında Da Sektördeki İlerleyişini Hızla Devam Ettirmektedir.

Reklam

40 YILLIK TECRÜBE 21 ÜLKEYE İHRACAT

1970’li yıllarda başladığı kablo üretimindeki tecrübesiyle kaliteden taviz vermeden müşteri portföyünü genişleterek geliştirmektedir.

40 yılı aşan üretim tecrübesi Nak Kablonun en büyük güvencesidir. Yenilenen ve genişleyen makina parkuruyla Nak Kablo her geçen gün farkındalığını arttırmaktadır. 2015 yılı itibariyle 21 ayrı ülkeye yaptığı ihracatla gelişimini hızlandırmış, 41 ülke sloganıyla da yoluna devam etmektedir. Güçlü ihracat ağı ile sektördeki farkındalığını hızla arttırmaktadır.

NAK KABLO DUBAI MIDDLE EAST ELECTRICTY FUARINDA

2016 yılı 1 ile 3 Mart tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilecek olan Mıddle East Electrıcıty fuarına katılarak önce kalite ve güven parolasıyla çıktığı, müşterilerine hizmet yolunda tüm dünyaya kapısını açacaktır.

NAK KABLONUN HEDEFİ

Ürün yelpazesini genişleterek müşterilerine daha çok çeşit sunarak müşteri taleplerini daha kapsamlı çözümler üretmektir. Bu kablolar halojen free, artıcgrade xlpe izoleli olanlardır. Bunun dışında makineleşmeye önem verip üst düzey bir kalite ortaya çıkarmaktır. Teknolojiye dayalı üretim avantajlarını en iyi şekilde kullanarak müşterilerine daha kaliteli çözümler sunmaktır.

Güvenilirlik, zamanında teslimat, en iyi çözüm ortaklığı yönü, en iyi ödeme şekilleri ile kendine özgü bir yol oluşturarak müşteriler ile güçlü, verimli ve kazançlı birliktelik sağlayarak kaliteyi ön planda tutup uzun soluklu bir birliktelik sağlamaktır. Nak kablo tesisat ( h07v-u, h07v-r, nvy, h05xvf), bakır ve alüminyum iletkenli alçak gerilim ( yvv ve yavvr), asansör ve bükülgen kabloların ( g0227 ıec 7 1 c, g0227 7 1 f) üretimini gerçekleştirmektedir. Nak Kablo 2000 yılından itibaren 10.000 metrekarelik tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Nak kablo 2015 yılı sonu itibariyle, birleşik Arap emirlikleri, katar, Kuveyt, Gana, Bahreyn, Libya, Yemen, Türkmenistan, Azerbaycan, Suriye, Irak pazarları başta olmak üzere, 20 yi aşan ülkede yoğun olarak konumunu güçlendirmeye devam etmiştir.

Nak kablo öncelikli ilkesini kalite ve güven olarak belirlemiş, müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutarak ihracatında profesyonelliği 40 yıllık üretim tecrübesiyle birleştirmiştir. Nak Kablo ihracatını her geçen gün ivme kazandırarak hedefini 2023 yılında dünyanın her ülkesinde yer almak olarak belirlemiştir.

Uzun bir üretim tecrübesi desteğini arkasına alarak çıktığı ihracat yolunda 2016 yılında çok iyi bir ivme yakalamıştır. Bugün ihracat ve ithalatın merkezi olarak düşünülen Dubai’de yaktığı ihracat meşalesini günden güne arttırmaktadır.

Katıldığı uluslararası sektör el fuarların meyvalarını toplamaya başlayan Nak Kablo 2015 yılında başarılı bir şekilde icra etmiştir. 1970li yıllardan beri süregelen sektör birikimini, bir üst çıtaya çıkarma gayretleri ve sektör ile ilişkisi bulunan alanlarda daha başarılı satışlar ve ulaşılabilecek bütün noktalara Nak Kablo markasını ulaştırmak amacındadır.

Hedefimiz bilinilirliği yüksek olan Nak Kablo markamızı aynı şekilde devam ettirme isteğimizi bir kez daha yenilemek, Türkiye’nin ilk 250 sanayi kuruluşu arasında yer almaktır. Bu çerçevede yapılacak olan yatırımları aksatmadan yaparak 2016 yılında toplam ulaşılan ülke sayısını 50 ye çıkarmak ayrı bir gayretimiz olacaktır. Nak Kablo sanayileşme konusunda ciddi bir mesafe kat etmiş ve sanayici kültürünü oluşturmuş dinamik ve girişimci nüfus yapısında yerli ve yabancı piyasalarda adından sıkça söz ettiren Denizli’nin parlayan bir yıldızıdır.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ