28.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

NAK KABLO, DUBAİ MIDDLE EAST ELECTRICITY FUARI’NA KATILDI

Sektörünün en önemli ve prestijli organizasyonları arasında ilk sıralarda yer alan ve Dubai’de düzenlenen Middle East Electricity Fuarı’na katılan Nak Kablo, ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturdu. Bu yıl 60 ülkeden 1250 katılımcı firmanın yer aldığı fuar kapsamında ürünlerini müşterilerine tanıtma şansı buldu

Türkiye’nin kablo üreticileri arasında sayılı firmaların arasında yer alan Nak Kablo, bu yıl 01-03 Mart 2016 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilen ve sektörünün en önemli, prestijli organizasyonları arasında ilk sıralarda yer alan Middle East Electricity 2016 Fuarı’na katıldı.

Her yıl düzenlenen ve sanayi otomasyonu, yenilenebilir enerji, enerji verimliliğinin arttırılması çalışmaları, tedarik ve hizmet konularında uluslararası çözüm ortaklarını buluşturan Middle East Electricity Fuarı’nda Nak Kablo ürünlerini üm dünyadan gelen firmalara ürünlerini tanıtma sansını buldu.

Bu yıl 60 ülkeden 1250 katılımcı firmanın yer aldığı fuar, 80’den fazla ülkeden 50 bine yakın ziyaretçiyi ağırladı. Sanayi ürünlerinin yakından incelenme fırsatı sunan fuar kapsamında Nak Kablo fuar kapsamında mevcut müşterileri, potansiyel müşterileri ve çeşitli ülkelerden temsilcilerle görüşme imkânı sağladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?