28.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Mikrotek Kaliteli ve Hassas Tel Çekme Haddeleri İçin Güvenilir İsim

Mikrotek Kaliteli ve Hassas Tel Çekme Haddeleri İçin Güvenilir İsim

ELMAS HADDELER COVID, dünyaya küçücük, görünmez bir fenomenin dünyayı nasıl durma potansiyeline sahip olduğunu öğretti. Bu deneyimden ders çıkarmak gereklidir. Boyut önemli değil. Tek başına bir etkiye neden olma potansiyeli önemlidir. Kendini bu tür etkilerden koruyabilenler galip olacaktır. Kablolar ve teller söz konusu olduğunda, her giriş bileşeni hayati önem taşır. Bunlardan en küçük bileşenlerden biri tel çekme haddesidir. Bileşenin küçüklüğü önemini azaltmaz. Aslında, boyut ne kadar küçükse, çıktının kalitesi ve üretkenliği üzerindeki etkisi o kadar büyük olur.

Mikrotek Hindistan’da, planlama ve tasarım, nihai kullanıma odaklanarak başlar. Mikrotek, kesintisiz üretim, israfa dayanıklı çekme, çekme hızı ve bunun sonucunda çekilen tel kalitesinin önemini bilir. Bu nedenle, her uygulamayı karşılayacak geniş bir hadde yelpazesi tasarladık ve yarattık. Alüminyum tel için 0,051 mm, Çelik tel için 0,180 mm, bakır tel için 0,193 mm veya 18,00 mm tel sıkıştırma kalıpları için, kalitenin kararlılığı haddeyi öylesine güvenilir kılar ki, sürprizler veya şoklar yaşamaksızın, kullanıcı hiçbir şey olmayacak şekilde güvenle çalışabilir..

Mikrotek’in kalite, güvenilirlik, etik ve çok yönlülüğe olan bağlılığı, dünya çapındaki en iyi üreticiler tarafından himaye edilmelerinin ana nedenleridir. Mikrotek’in Ar-Ge’si, ürünleri daha sağlam, yenilikçi ve ekonomik hale getirme yolunda sürekli ilerleyecektir. Mikrotek, son 30 yılda 10 kat büyümeye yardımcı olmalarına yardımcı olan tutarlı destekleri için müşterilerine her zaman müteşekkirdir.

Daha fazla bilgi için www.mikrotek.in adresinde oturum açın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?