21.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

MIDDLE EAST ELECTRICITY 60 ÜLKEDEN 1600 KATILIMCIYI DUBAİ’DE BİRLEŞTİRİYOR

Middle East Electricity 41. Uluslararası Elektrik, Elektronik ve Aydınlatma Fuarı 1-3 Mart 2016 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Elektrik, Elektronik ve Aydınlatma Dünyası, kablo, kablo kanalları, UPS, transformatör, elektrik panoları, şalt cihazları, sigortalar, aydınlatma ürünleri, klemensler, jeneratörler, elektrik prizleri ve elektrik ekipmanları gibi çok sayıda farklı ürün grubunda Dubai’de buluşmak üzere hazırlanıyor.

Türkiye’den 108 firmanın TG Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş. organizasyonu ile katılacağı Middle East Electricity’de satışlar son bulmak üzere. Son satışların da tamamlanmasıyla Türk İhracatçısı Dubai’de, dünyanın dört bir yanından gelen 1600 katılımcıyla buluşacak. 2015 yılında Ekonomi Bakanlığı tarafından ve TG Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş.’nin girişimiyle ‘prestijli fuarlar’ listesine alınan Middle East Electricity fuarı, 2016 yılında da T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın desteklenecek milli katılım fuarları listesine dahil edildi. Fuarın milli katılım alanı 2000 metrekareye ulaştı.

AcrBF6C

101 olan Türk katılımcı firma sayısı bu ay içerisinde 108’e ulaştı. Elektrik, Elektronik ve Aydınlatma sektörünün en geniş katılımlı fuarı olarak bilinen Middle East Electricity, fuarcılığın merkezinde, Dubai’de, Türk ihracatçılarını ağırlamaya hazırlanıyor. Elektrik ve aydınlatma sektörü içerisinde yer alan Elimsan Şalt Cihazları ve Elektromekanik San., Borsan Kablo Elektrik Aydınlatma San. Ve Tic. A.Ş. EAE Elektrik Asansör End. Inş. San. Ve Tic. A.Ş., Mutlusan Plastik Elektrik San. Ve Tic. A.Ş., Assan Elektronik İmalat Paz. San. Ve Tic. A.Ş. gibi çok sayıda başarılı elektrik üretici ve ihracatçısı firma 2016 yılında fuara katılım gösteriyor. Fuarın sunduğu uluslararası ticaret ve ihracat potansiyeli sebebiyle çok sayıda firmanın önümüzdeki yıl da Middle East Electricity’ye katılımcı olması bekleniyor.

TG EXPO Uluslararası Fuarcılık A.Ş. Hakkında 2008 yılında uluslararası fuarcılık sektöründe faaliyet göstermek üzere fuarcılık deneyimleri 20 yılı aşan kurucuları tarafından İstanbul merkezli olarak kurulan firma, Fransa, İran, Amerika, Katar, Brezilya, Mısır, Güney Afrika, Nijerya, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, İngiltere ve Hindistan’da Türkiye’den milli ve bireysel fuar katılımlarını organize ediyor. Kısa zamanda ciddi bir büyüme kaydeden TG EXPO Uluslararası Fuarcılık Grubu, fuarlarda milli katılım organizasyonları yapmak için T.C. Ekonomi Bakanlığı’ndan akredite bir şirket olup, işletmelerin ihracat, büyüme, iş geliştirme ve markalaşma süreçlerine, organize ettiği küresel fuarlarla katkıda bulunmaya devam ediyor.

Bilgi ve İletişim: Aslı Tunca

TG Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş. Pazarlama Müdürü
E-mail : asli.tunca@tgexpo.com Tel : + 90 216 338 45 25 – 1902

AcrBF6F

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ