28.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Kauçuk sektöründe gelişen teknolojiyi ilke edinen KİMHEX© Kimya üstün kalite anlayışından taviz vermiyor

Kauçuk sektöründe gelişen teknolojiyi ilke edinen KİMHEX© Kimya üstün kalite anlayışından taviz vermiyor

Kauçuk sektöründe ki 20 yılı aşkın tecrübemiz ile kurmuş olduğu-muz KİMHEX© Kimya firması; güvenilirliği, müşteri ve çalışan memnuniyetini, verimliliği, üstün kalite anlayışını, çevreye duyarlılığını, zamanında hizmet ve gelişen teknolojiye uyum sağlamayı ilke edinmiştir. KİMHEX© Kimya ; Otomotiv, Beyaz eşya , Savunma Sanayi ,Gıda Sanayi , Gemi Sanayi, Kablo Sanayi vb. sanayi kuruluşlarına yedek parça üreten firmaların kullanımlarına Teknik Hamur üretmek için kurulmuştur.KİMHEX© Kimya olarak yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize hizmet vermeyi hedef edinmiştir.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde tüm tüketicilere, üstün nitelikli alternatifleri sunmak.Bu hedefi; piyasa gücümüz, gelişen ve ken-dini yenileyen insan kaynağımız, müşteri odaklı yaklaşımımız ve sürdürülebilirliğe olan inancımız ile global ölçekte güvenilen bir kurum olarak başarırız. İnsana, teknolojiye ve çevreye doğru yatırım yaparak; Çalışan mutluluğunu, müşteri memnuniyetini, çevre duyarlılığımızı ve üretim verimliliğimizi en üst seviyede tutarak; Çevre, toplum ve teknoloji bilincimizden ödün vermeden, sosyal sorumluluklarımızı yerine getirerek, sürdürülebilir büyümeyi ve paydaşlarımız ile müşterilerimizde güven ve gelişimi sağlamaktır.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerdeki şirket ve markalarımızla dün-yanın her köşesinde tanınmak, bilinmek, beğenilmek ve tercih edilmek. Teknik Kauçuk hamur üretiminde, üstün kalite, fiyat ve müşteri memnuniyeti sağlayarak, yurt içi ve uluslararası pazarda otomotiv, beyaz eşya, savunma ve kauçuk parça üreticisi ana sanayileri tarafından öncelikli olarak tercih edilen “Lider” bir teknik hamur üreticisi olmaktır.

KİMHEX© Kimya firması olarak politikamız, gelişen ve yenilenen pazar koşullarında sürekli kendini geliştirerek, rekabet ve teknik bilgi gücümüzü artırarak müşteri beklentilerine uygun teknik hamurlar üretmek;

Hammadde kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak;

Proses, makine ve teknik bilgi becerilerimizi geliştirerek, İSG ve Çevre Yönetim sistemini sürekli iyileştirerek verimliliği arttırmaktır. 1 Kasım 2023 tarihinden itibaren siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına KİMHEX KİMYA İDOSB’de 2.600 m2 alan üzerine kurulu yeni fabrika binasına taşınmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ