22.09.2021 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Karkin Elektrik Elektronik tüm dünyada müşterileri ile arasında iş ortaklıkları kuruyor

Reklam

Ahmet Karkin/Yönetim Kurulu Başkanı/Chairman

Karkin Elektrik Elektronik İthalat ve İhricat Şirketi Gaziantep / Türkiye şehrinde bulunan uluslararası ir ticaret şirketidir.

Biz Türk ve Çin piyasalarında kaynak ve iş danışmanlığıyla tüm dünyada Türkiye ve Çin şirketleir ve
müşterileri arasında iş ortaklıkları kuruyoruz. Firmamız Türkiye ve Çin’den 300’den fazla fabrika ile mali ve ticari desteği, ticari olanakları yaratılmasını müşterilerine sunmaktadır. Dünyada mevcut olan 300’den fazla müşeriye ticari hizmetleri geniş bir yelpazede sunuyoruz. Firmamız ulaşım ve mşterilerimize etkin hizmet vermek ve ayak uydurmak için bize finansal kaynakların en iyi şekilde ve kaliteli malzemelerle temin etmek yüksek kapasiteli personellerle en iyi hizmeti vermektir.

Bizde olan gerekli izinlerle Türkiye’nin komşu ülkelerine ve dünyadaki tüm müşterilerimize sınır ve
liman boyunca mal taşımak için ulaşım araçlarına sahiptir. Araçlarımızda tüm malların büyük ve küçük
miktarlarda hareket yeteneğine sahip firmamız maliyet kontrolü ile tüm maliyetleri düşürmeye özen göstermekteyiz.

Varlığımızın ve karlılığımızın temeli olan ve her zaman en iyi en düşük maliyetle hizmet vermeye çalıştığımız müşterilerimiz görevlerinin gerektirdiği yetkilerle donanmış sorumluluklarının bilincinde şirketimizi geleceğe taşıyacak, yeni projelere imza atmak için kendilerini sürekli geliştiren ve takım ruhu ile çalışan personelimiz en değerli kaynaklarımızdır. Yürürlükteki kanunlara, yasal düzenlemelere, grup ve şirket prensiplerine kararlarına uymak sermaye piyasası etik değerlerini temel öğretimiz kabul etmek, organizasyonumuzu sürekli dinamik tutarak müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek, zağır teknolojisinden en iyi şekilde faydalanmak, müşteri ihtiyaçlarını sürekli sorgulayarak yeni ihtiyaçlara yönelik hizmet ve ürünler geliştirerek en iyi hizmeti sunmaktır.

Çalışmalarımızda tüm malzemeleri güvenli şekilde temin etmek ve müşteriye ulaştırmak firmamızın ve
diğer şirketlere mal her türlü gümrükleme işlemlerini yapmak taşımacılığın tüm ülke içinde ve yurt dışında güvenliğini sağlamak tüm malzemelerin depolanması müşterilerimiz tarafından istedikleri yere ulaşmasını sağlamak Türkiye ve Çin’den tüm malzemelerin nakliyesini her yere yapmak her türlü malların ithalat ve ihracatını yapmak finans ve sigorta hizmetleri ve finansal hizmetler, mimarlık ve inşaat mühendisliği yer almaktadır.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ