01.10.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Kabmak; yeni yerinde büyümeye devam ediyor.

Kabmak; yeni yerinde büyümeye devam ediyor.

19500 m2 kapalı alanda iki ayrı tesisimizde büyümeye devam ediyoruz. 3-4-5 eksen CNC tezgahlar, Çapı Ø5 mt, boyu 15mt olan torna ve yaklaşık 55 adet makine parkurumuzla işlem hacmimizi artırdık, CADCAM destekli CNC makinalarımız ve teknolojik gücümüzün desteğiyle üst seviye kalitede hizmet veriyoruz. 30 u beyaz yakalı, tecrübeli, mühendis, teknisyen ve deneyimli-vasıflı 175 çalışanlarımızla dünyaya hizmet veriyoruz. Tasarım, otomasyon ve teknik ekibimizle proje üretiyoruz. Kablo, tel ve boru üreticilerine makine imal ediyoruz. Tubuler strander, Planet strander, OPGW (Fiber Optic hatlar), dahil, anahtar teslim fabrikalar kuruyoruz. Kablo sektöründe müşterinin her talebini karşılayacak üretim gücümüz var.

Uzak doğu ülkeleri hariç %85 ihracat ile;

Amerika, Kanada, Şili, Fransa, Belçika, İspanya, Romanya, Macaristan, Polonya, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Özbekistan, Mısır, Cezayir, Tunus, Nijerya, Etiyopya, Avusturalya, Dubai, Arabistan, Hindistan gibi bir çok ülkeye ve dünya markası olmuş Kablo üreticilerine ve Türkiye’deki belli başlı firmalara hizmet vermekteyiz Birinci Sınıf kaliteli ekipmanlarla donanmış ürünlerimizle ve Deneyimli,eğitimli profesyonel servis elemanlarımızla müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılıyoruz. Şu anda bile servis ekiplerimizin bir kısmı dünyanın önemli firmalarında kurulum yapmakta ve makinalarımızı devreye almaktadır. Sektördeki Gelişmeleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışırız.

Dinamik – esnek yapımızla şartlar ne olursa olsun sonuç odaklı ve hızlı çalışmayı ilke edindik.

Bir çok ülkede tercih edilmemizin nedenleri bu özelliklerimizle taleplere uygun proje üretmek, kalite anlayışımız ve satış sonrası hizmettir. Sektördeki problemleri konuşmak yerine ;çözüm üretmek,krizleri fırsata çevirmek bakış açısıyla çalışıyoruz.Dünya pazarında yer alabilmenin yolu kalite algısı ve ürün standartlarının gelişmiş ülkelerdeki gibi olmasıdır. ISO 9001 kalite yönetim sistemi anlayışıyla Ürettiğimiz makineler öncelikle tesislerimizde devreye alınır, çeşitli test aşamalarından geçirilerek sevk etmeye hazır hale getirilir.

Genç Elemanlarımız imalat aşamalarından ;makinaların denenmesine kadar proses bilgileri ile donanarak eğitilirler. Böylece Ülkemizde ve sektördeki yetişmiş eleman sıkıntısını bu şekilde aşmaya çalışıyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ