20.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Kablomak, kablo sarma makinesiyle pazardan yoğun talep görüyor

Kablomak, kablo sarma makinesiyle pazardan yoğun talep görüyor

Kablo sarma makineleri imalatma getirdiği yenilikçi yaklaşımla sektördeki konumunu güçlendiren Kablomak, geliştirdiği otomatik makara sarma makinesiyle yoğun ilgi görüyor. Kablomak Genel Müdürü Kazım Yaşar, “Geliştirdiğimiz makine dünyanuı en hızlı sarımı yapıyor. İç pazarda yoğun talep gören makinemizi Rusya ve Ukrayna ya da ihraç ediyoruz” dedi.

Denizli’defaaliyet gösteren Kablomak, kablo sarma makineleri imalatına inovatif çözümler getirerek sektördeki konumunu güçlendiriyor. Faydalı model belgeli otomatik makara sarma makinesinin dakikada 470 metre kablo sarımı yaptığını söyleyen Kablomak Genel Müdürü Kazım Yaşar, “iç ve dış pazarda yoğun talep görüyor. Makinemizi Rusya ve Ukrayna’ya da ihraç ediyoruz. 2021 yılı siparişlerimizi doldurduk, gelecek yılın taleplerini alıyoruz” dedi.

Rusya ve Ukrayna’ya ihracat gerçekleştiriyor

Akhan Mahallesi’ndeki üretim tesisinde otomatik ve manuel kangallama büyük otomatik toplayıcılar, ekstruder hatlan, kablo aktarma, kaba ve ince tel çekme, tek ve çift makara otomatik tel sarma makineleri imalatı yapan Kablomak, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine ihtiyaç duyduklan en uygun çözümleri sunuyor. Kablo sektörüne anahtar teslim fabrika kurulumu, tasanm, makine dizaynı ve üretimi, montaj, devreye aknau yedek parça tedariki danışmanlık ve servis hizmeti vermek amacıyla kurulan Kablomak, inovatif çalışmalarıyla dış pazarlara açıldı. Şirket, Rusya ve Ukrayna’ya ihracata başladı. Firmanm geliştirip faydalı model belgesini aldığı otomatik kablo sarma makine hızıyla kablo imalatçısı firmalara zamandan tasarruf sağlarken, iş güvenliğine de önemli katkı sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ