21.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

INTERWIRE 2019 STAND ALANI

INTERWIRE 2019 STAND ALANI

SERGİLEME: SAMPSISTEMI ve Amerikan bağlı kuruluşu SAMP USA, şirketin sürekli büyüyen ürün yelpazesini temsil eden birkaç makine sergileyecek. Nitekim, Setic, Pourtier ve Hizmet Bölümü C2S’nin yakın zamanda edinilmesinin ardından SAMPSISTEMI, dünya çapındaki müşterilerin gelişen ihtiyaçlarını karşılayabilecek eksiksiz bir anahtar teslimi çözümü sunma yeteneğini geliştirdi ve güçlendirdi. Üç yıllık net bir stratejinin sonucu olarak, SAMPSISTEMI tel ve kablo üretim teknolojisinde küresel pazar liderlerinden biri haline geldi.

Yaklaşan Interwire 2019’da SAMPSISTEMI şunları gösterecek:

-Her taslakta kayma kurtarma ve programlanabilir bir tel uzaması sağlayan bağımsız tahrikli eksenler içeren ve çok esneklik sağlayan çoklu motor teknolojisindeki en son gelişme olan Çizim Makinesi DM 105MM. DM 105MM, 25 taslak ve sıra başına 24 kabloya kadar farklı konfigürasyonlarda mevcuttur ve kurulum işlemlerini azaltmak için kolay bir teçhizatla kablo oluşturmak için tasarlanmış 7000 Amperlik çok motorlu bir tavlama makinesi olan AN 300MM ile tamamlanır. Her iki makine de tel çekme ve tavlama için kaydırmalı geri kazanım, çoklu motor teknolojisi gibi en son üretim teknolojilerine dayanan geniş SAMPSISTEMI Çok Telli Çizim Platformu (DM Platformu) ve Çok Telli Tavlama Platformu’nun (AN Platformu), hareket kontrollü, oldukça güvenilir bir HMI sistemi ve elektronik tavlama ekipmanının bir parçasıdır.

-Alçak gerilim, datacom, sinyal ve otomotiv endüstrisi için termoplastik ve termoset bileşikleri için tasarlanan SAMP 80-25 Extruder, aynı zamanda üretim sürecinde maksimum esneklik ve stabilite sağlar.

SAMPSISTEMI vida / silindir profili sayesinde yüksek kapasite ve verimlilik elde edilmiştir. Müşteriler, üretken olmayan süreleri en aza indirmek için aynı vidayı kullanarak farklı bileşiklerin (örneğin PVC, PE, PP ve XLPE) üretilmesine izin veren son derece esnek bir çözümden yararlanabilir. Bileşik termal stabilite, hat verimliliğini artırmak için termoregülasyon sırasında termik akış öngörülerek herhangi bir zamanda izlenebilir ve kontrol edilebilir. Ekstruder, başlatma, ayarlama ve hızlanma / yavaşlama rampaları sırasında vida rpm’sinin otomatik hesaplanması ve izlenmesi için geliştirilmiş bir SAMPSISTEMI yazılımına sahiptir. Ekrandaki çözüm, hızlı ve kolay kurulum için tak ve çalıştır versiyonudur. Birkaç aksesuar bu modeli farklı son uygulamalar için özelleştirebilir.

-SETIC tarafından üretilen Hepsi Bir Arada Dikey Esnek eşleştirme makinesi VTT560F, iki çalışma modu ile LAN kablolarının üretilmesini sağlar: Cat için yüksek hızlı üretime ulaşmak için geri dönüş veya Üçlü Büküm. 5/6/7/8. Üçlü Büküm işlemi, geleneksel LAN eşleştirme hatlarına kıyasla daha iyi kablo kalitesi sağlarken, üretimin% 40 ila% 50 oranında (6000/6500 TPM’ye kadar) artmasına izin veren patentli bir teknolojidir. Dikey tasarım (makineler yan yana ve arka arkaya yerleştirilebilir) ve All-In-One işlemi sayesinde VTT560F yerden tasarruf sağlar.

Alternatif olarak, Setic, geri dönüş, geri dönüş veya üçlü büküm etkisi olmayan grup ikizleri sayesinde tek adımda çözümler sunar. -POURTIER tarafından sunulan TAT601-2 Teğetsel Eleme Başlığı, hassas bir bant uygulaması ve bireysel sürücü ve aralık / üst üste bindirme kontrolü ile 900 RPM’ye kadar yüksek dönme hızı sayesinde bant uygulaması ve sabit bant döşeme sağlar. Tüm bant kafaları portföyü farklı uygulamalar (bakır, alüminyum) ve 600 ila 1000 mm çapa sahip pedler için polyester, PET, Alu / PET, kağıt, plastik, PVC veya ince metalik bantlarda helikoidal 2 veya 4 ped uygulayabilir. Pourtier döner makineler için ürün kontrollerini LV, MV, HV/EHV, deniz altı kabloları ve üst iletken üretimi için sağlar.

-Ayrıca C2S tarafından yoğun olarak satılan ve bu alandaki mükemmelliği temsil eden yay seçeneği de bulunmaktadır: patentli

Greenbow2, bazı yüksek kaliteli konvansiyonel açık yaylar (% 99 alüminyum seramik köprülerle donatılmış) ve hassas kontrol veya iletişim kabloları için makaralı yay örneği. Tüm bu tasarımlar, herhangi bir markanın herhangi bir özel çift büküm teçhizatına uyarlanabilir. C2S’in gücü, her zaman bitmiş kabloların kalitesini ve hat verimliliğini göz önünde bulundurarak ya küresel bir tedarik zinciri basitleştirmesi (tüm makine parklarındaki yayları uyumlu hale getirme) ya da teknik gelişmeler üzerinde çalışıyor.

Tüm SAMPSISTEMI, SETIC ve POURTIER makinelerinin, müşterilerin tüm üretim ve bakım verilerini uzaktan ve kolay bir şekilde uzaktan yönetmelerini sağlamak için Endüstri 4.0’daki en son yeniliklere göre geliştirildiğini vurgulamakta fayda vardır.

SAMPSISTEMI ve Servis Bölümü C2S, bilgili servis ve yedek parça departmanları sayesinde karmaşık makine güncellemelerini yönetmeyi ve tamamlamayı tamamlama ve böylece son kullanıcının ekipman güvenilirliğini artırma ve garantili bir sonuçla maliyetleri en aza indirme imkânı verir.

Fuar süresi zarfında görevli personel: Marco Gerardo, Keith Sasso, David Graff, Sandy Scroggs, Tim Walter, Massimo Gori, Andrea Stoppa, Alain Hawaux.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ