03.12.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

HES KABLO BAYİLERİ PRAG’DA BİR ARAYA GELDİ

Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi Hes Kablo’nun geleneksel hale gelen yıllık değerlendirme ve istişare toplantısı bu yıl 17 – 21 Mart 2016 tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da gerçekleştirildi. Beş gün süren bayi toplantısı kapsamında Hes Kablo’nun sektördeki durumu ve geleceği masaya yatırıldı.

Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi olan Hes Kablo’nun geleneksel hale gelen yıllık değerlendirme ve istişare toplantısı bu yıl 17 – 21 Mart 2016 tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’ da gerçekleştirildi. Türkiye’nin farklı illerinden yaklaşık 50 bayinin katılımıyla gerçekleştirilen yıllık değerlendirme ve istişare toplantısına Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak ve Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak’ın yanı sıra üst düzey yöneticiler ve müşteri temsilcileri katıldı.

Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, “Hes Kablo olarak ülkemizdeki yatırımların en küçüğünden en büyüğüne kadar markamızla yer alıyoruz” Geride bıraktığımız yıl da her yıl olduğu gibi Hes Kablo’nun sektöründe açık ara lider olduğunun altını çizen Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, “Liderlik mutluluğunu Hes Kablo ailesinin siz değerli fertleri olan bayilerimiz ve çalışanlarımız ile yaşıyoruz. Bugünlere gelmemizdeki en büyük desteği her zaman sizlerden gördük ve bu desteği her zaman yanımızda hissetmeye devam edeceğimize olan inancım tamdır. Her yıl yayınlanan İSO ilk 500 sıralamasında 2014 verileri itibarıyla 68’inci sırada yer alıyoruz ve bu da bizim liderliğimizin bir kanıtı. Hes Kablo olarak ülkemizdeki yatırımların en küçüğünden en büyüğüne kadar markamızla yer alıyoruz. Bu büyük yapı içerisinde siz Hes Kablo bayilerinin katkılarını yadsıyamayız. Bu birlik ve beraberlik içerisinde 2016 yılında da daha nice başarılara birlikte imza atacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak: “2015 yılında 110 milyon dolar ihracat gerçekleştirdik” Hes Kablo olarak istikrarlı büyümeye devam ettiklerini belirten Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak, “Yakın bölgemizdeki olumsuzluklardan dolayı ihracat hedefinde bazı sapmalar yaşamış olsak da istikrarlı büyümemize her yıl olduğu gibi 2015 yılında da devam ettik. Hes Kablo olarak bugün ürünlerimizi dünyanın her kıtasından 133’den fazla ülkeye ulaştırıyoruz.

Bölgemizde ve komşu ülkelerde yaşanan savaş ve istikrarsızlıklara rağmen geçen yıl 110 milyon dolar ihracat gerçekleştirdik. Bu yıl ise öncelikle ihracatımızı arttırma, bunun yanında yeni ürün gruplarımızla daha geniş pazarlara hitap etmek hedeflerimizin başında yer alıyor” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?