23.03.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Erse Kablo Yöneticileri ve Yönetici Adayları Liderlik Gelişim Programında

Reklam

Çalışanlarının motivasyonlarına katkı sağlamak için eğitim ve gelişim programlarına önem veren Erse Kablo, insan odaklı yönetim anlayışı doğrultusunda, motivasyondan iç iletişime kadar birçok alanda örnek uygulamalara imza atmaya devam ediyor.

Erse Kablo İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından yürütülen “Liderlik Gelişim Programı”, bu yılın nisan ayından başlayıp ekim ayında tamamlandı. Bu programla, Erse yöneticilerinin ve yönetici adaylarının tüm iş süreçlerinde daha başarılı sonuçlar almalarını sağlayacak yöntemlerle beraber, gelişimlerini desteklemek ve daha etkin bir performans sergilemeleri hedeflendi.

“Lider yolu bilendir, yolda yürüyendir, yolu gösterendir.”
John C. Maxwell

Eriksson & Associates firması danışmanlarından Fuat Yalçın moderatörlüğünde gerçekleştirilen programda, katılımcılarla beraber workshoplar düzenlendi. “Liderlik Gelişim Programı”; yöneticilerin hem kendilerindeki hem de ekiplerindeki potansiyeli açığa çıkarmayı, liderlik ve yöneticilik becerilerini geliştirmeyi, performansı yüksek ekipler oluşturmayı hedefleyen yenilikçi ve yaratıcı bir programdır. Bu programla beraber, güçlü ve gelişmesi gereken yanlar açığa çıkarılıp, geribildirim almak ve vermek konusundaki etkililik arttırılırken, araştırmacı ve geliştirici bir süreç tamamlandı.

Erse Kablo İK Yönetimi, kurum içi eğitimleriyle yöneticilerine ve yönetici adaylarına yenilikleri yakından takip etmesini, ekip çalışmalarına, yeni gelişmelere adapte olmasını destekleyerek iç motivasyona dikkat çekerek, insana verilen değerle farkındalık yaratmaya devam ediyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ