21.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Erse Kablo Olarak, İlk 1000 İhracatçı Firma Arasında Yükselmenin Gururunu Yaşıyoruz

Erse Kablo Olarak, İlk 1000 İhracatçı Firma Arasında Yükselmenin Gururunu Yaşıyoruz

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), “2022 Yılı İlk 1000 İhracatçı Firma Araştırması” sonuçlarını paylaşarak, Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısını açıkladı. Erse Kablo olarak, bu araştırma verilerine göre 452. sıraya yükselerek, ihracat kanalımızda elde ettiğimiz başarının gururunu yaşıyoruz. Rekabet gücü yüksek, yüksek katma değerli ve markalı ihracata hız vermeyi hedefleyen Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), ulusal ve uluslararası arenada gösterdiği başarılarla, Türk ekonomisinin sürekli yükselen grafiğindeki en önemli aktörlerden birisi olarak, daha fazla ihracat için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmekte.

Erse Kablo olarak, yurtdışı pazarlarında satış ve pazarlama faaliyetlerimizle ilerleyerek, ihracat pazar paylarımızda İngiltere, Almanya, Avusturya, Sırbistan olmak üzere tüm Avrupa, Asya, Ortadoğu, Körfez Bölgeleri’yle beraber 50’den fazla ülkeye yaptığımız ihracatla yurtdışı pazarlarında Erse markasıyla ön plana çıkıyoruz.

Son 5 yılda alanında profesyonel ekiplerimizle beraber üretim ve satış kanalları grafiklerimizdeki yükselen trend grafiklerimizle büyümeye devam ediyoruz. İhracatımızın %85’ini Erse markası ile gerçekleştirerek; yangına dayanıklı ürün gruplarında Ervital, Ervital Fire Safe Cable ve Ervital Fire Safe Gold Cable, kumanda kabloları grubunda Erflex, data kabloları grubunda Erline markalarımız için bölgesel satış ve pazarlama faaliyetlerimizi profesyonel bakış açımızla yöneterek iş ortaklarımız için katma değer yaratmak ilk önceliğimiz.

Erse Kablo olarak; Ülkemiz için üretim kaynaklarımızı verimli kullanmayı hedefleyerek, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak üretmeye devam ediyoruz. Bu önemli başarımızda emeği geçen tüm ekibimize, başarılarımıza ortak olan iş ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunar, başarılarımızın devamını dileriz. Hep Birlikte Daha İleriye…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?