09.12.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Erse Kablo Geleneksel İftar Yemeğinde Biraraya Geldi

Erse Kablo, Geleneksel İftar yemeği için 24 Haziran Cuma Günü Silivri Garden Et Lokantası’nda biraraya geldi. Erse Kablo Genel Müdürü Sn. Selami Sivritepe açılış konuşmasında hayırlı ramazanlar dileyerek güzel dileklerini sundu. Sn. Sivritepe büyük bir aile olduğumuzu sözlerinde belirtirken, 20 yıl önce çıkılan yolda Erse Kablo’nun bugün gelinen nokta itibari ile, sektörüne yön veren kalite, hizmet, marka bilinirliği ile fark yarattığını sözlerine ekledi.

Erse Kablo Genel Müdürü Selami Sivritepe
Erse Kablo Genel Müdürü Selami Sivritepe

İftar Yemeğinde misafir edilen Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Ahmet Ay konuşma için sahneye davet edildi. Sn. Ay, Erse’nin mesleki eğitimlere verdiği önem için teşekkürlerini dile getirdi. Mesleki Sertifika Töreniyle devam eden iftar yemeğinde, tasavvuf müziği eşliğinde kurum içi tüm çalışanlar bir araya gelerek keyifli sohbetler edildi.

Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ay
Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ay

Mesleki Eğitim Sertifika Töreni Erse Kablo Geleneksel İftar Yemeğinde, çalışanları için Silivri İlçe Milli Eğitim
Müdürlüğü ile imzalamış olduğu protokol çerçevesinde alınan Mesleki Eğitimler sonucu geleneksel iftar yemeğinde sertifika töreni düzenledi. Törende Üretim, Kalite Kontrol, Planlama ve Lojistik bölümlerimiz tarafından isimleri belirlenen personellerimize Sn. Selami Sivritepe, Sn. Mustafa Haşlak, Milli Eğitim Müdürü Sn. Ahmet Ay, Mesleki Eğitim Şube Müdürü Sn. Osman Kesici, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Sn. İrfan Şenkal tarafından sertifikalar takdim edildi. Sertifika almaya hak kazanan diğer personellerimize, daha sonrasında fabrikamız ve lojistik depomuzda sertifikaları teslim edildi.

Erse Kablo, olanak sağladığı eğitimler ile çalışanlarının yenilikleri yakından takip etmesini, uyum sağlamasını, yeni gelişmelere adapte olmasını destekleyerek kurum içi motivasyona önem vermektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?