23.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Enerji Devrimine Hazır Olun! GENSED Başkanı Tolga Murat Özdemir, Solar+Storage NX hakkında merak ettiklerinizi cevaplıyor!

Enerji Devrimine Hazır Olun! GENSED Başkanı Tolga Murat Özdemir, Solar+Storage NX hakkında merak ettiklerinizi cevaplıyor!

Enerji devrimi kapıda! Güneş enerjisi ve enerji depolama alanında heyecan verici bir değişim yaşanıyor ve sizi bu dönüşüme dahil etmek için Solar+Storage NX Fuarı’na davet ediyoruz!

GENSED Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Murat Özdemir, “Artık güneşin hiç batmayacağı günler yakında!” diyerek enerji devriminin geldiği noktayı ve heyecanını bizlere paylaşıyor. Ve enerji dönüşümünü en yoğun yaşadığımız şu zamanda, Solar+Storage NX Fuarı’nda güneş enerjisi ve enerji depolama alanında çığır açan gelişmeleri deneyimleyebileceğimizi ekliyor.

RÖPORTAJI İZLEYİN

Güneş enerjisi, enerji depolama, e-mobilite ve dijitalizasyon alanlarını bir araya getiren bu fuar, sektörün önde gelen isimleri, uluslararası konuşmacılar ve geleceğin enerji trendlerini şekillendiren inovatif şirketler için eşsiz bir platform oluşturuyor.

Tolga Murat Özdemir’in özellikle belirttiği gibi; Solar+Storage NX Fuarı, sadece bir fuar değil aynı zamanda konferanslarıyla ve PV Magazine ile birlikte organize ettiği Solar+Storage Exclusive Forum sayesinde ziyaretçilerine ve katılımcılarına dopdolu bir içerik sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?