21.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Emvo Mühendislik bu zamana kadar elde ettiği güven ve destekle işletmelerin her zaman yanında olayı hedeflemektedir.

Emvo Mühendislik bu zamana kadar elde ettiği güven ve destekle işletmelerin her zaman yanında olayı hedeflemektedir.

Fatih KAPISIZ / Elektrik-Elektronik Mühendisi
EMVO MÜHENDİSLİK MAKİNE ELK. ELKTR. OTOMASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Bakır tel çekme sektöründe yerimizi almış olmanın verdiği özgüven ve gururla kablo üretimi sektöründe de bir çok boşaltıcı ve sarıcı makinemiz mevcuttur Kablo sektöründe kendi alanında lider olan bir çok firmada bizim üretimini yaptığımız kablo boşaltıcı ve sarıcı makinelerimiz çalışmaktadır diyen Fatih bey okuyucularımız için Emvo Mühendislik firmaları hakkında bilgiler paylaştılar.

Emvo firmanız kuruluşu ve bu günlere gelme aşaması ile ilgili bilgi alabilir miyiz ?

Emvo Mühendislik yenilikçi, dinamik, girişimci ekibiyle 2016 yılında Kayseri’de kurulmuştur. Emvo Mühendislik bu zamana kadar elde ettiği güven ve destekle işletmelerin makine tasarım ve imalatı, endüstriyel otomasyon, elektrik-elektronik, danışmanlık ihtiyaçlarına en doğru çözümü en kısa zamanda sunmayı hedeflemektedir. Deneyimli ve uzman kadrosu ile müşteri odaklı çalışmalarına her geçen gün yenilerini eklemektedir.

Üretim yaptığınız ürünleriniz ile ilgili bilgi alabilir miyiz?

Bakır tel çekme ve ekipmanları ana üretim olmak üzeri müşteri odaklı olarak özel tasarım ve imalatlarımızla da müşteri odaklı çalışmaya devam etmekteyiz.

Bakır tel çekmek için gerekli tüm ekipmanların üretimini yapmaktayız. İstenilen tel çapına göre üretmekte olduğumuz çekim makineleri ve bu makinelere ihtiyaca göre sarıcı ve boşaltıcı ekipmanlarımız mevcuttur. Yani kısaca bakır tel üretimi için gerekli tüm makineleri müşteri odaklı olarak satış öncesi ve sonrasında her zaman hazır destek ekibimizle birlikte üretmekteyiz. Bakır tel olarak çekilen telin ayrıca uzun ömürlü olarak saklanması ve kullanması için yapılan kalay kaplama işleminde de çalışmakta olan bir çok kalay kaplama hattımız mevcuttur. Bunların yanı sıra teldeki sertliği istenilen değerde çıkarmak için tel tavlama ünitelerimiz mevcuttur. Bizim ürünlerimiz bakır telin ilk üretiminden sonra istenilen çap, sertlik ve kaplama değerlerine sahip olarak son müşteriye ulaşmasını sağlamada büyük rol almaktadır.

Bakır tel çekme sektöründe yerimizi almış olmanın verdiği özgüven ve gururla kablo üretimi sektöründe de bir çok boşaltıcı ve sarıcı makinemiz mevcuttur. Kablo sektöründe kendi alanında lider olan bir çok firmada bizim üretimini yaptığımız kablo boşaltıcı ve sarıcı makinelerimiz çalışmaktadır. Bunların yanı sıra Tel Çekme sektöründe kullanılan ek ekipmanlar yardımcı elemanlar olarak adlandırdığımız bir çok makinemiz mevcuttur.

2019 yılını geride bıraktık 2019 yılında firmanız istediği hedeflere ulaşabildi mi?

2019 yılında gerçekleştirmiş olduğumuz üretim ve katılımını sağladığımız fuarlar bizi bir üst noktaya çıkarmıştır. Fakat biz daima hedefimizi ve kalitemizi daha iyi yerlere çıkarmaya devam edeceğiz.2019 yılı gerek yeni müşteriler gerek yeni makineler olsun firmamızın bu sektörde bir yer edindiğinin ve dünyaya açıldığının göstergesi olan bir yıl olmuştur.

2020 yılında firmanızın hedefleri konusunda bilgi alabilir miyiz ?

2020 yılında da geçen yıllar olduğu gibi planlanan ve belirtilen hedefler doğrultusunda ilerliyoruz. Bu sene yapmış olduğumuz planlamada yurtiçi yurt dışı bir çok fuar katılım başvurularımız mevcuttur. Bu katılımların sonucunda müşteri portföyümüzün genişleyeceğinden ve EMVO MÜHENDİSLİK firmasının adının dünya çapında duyulacağından eminiz.

Ayrıca önümüzdeki senenin ilk çeyreğinde bu sene yatırımına başladığımız 2500m2 kapalı alana sahip Kayseri İncesu OSB deki kendi yerimize taşınmayı planlıyoruz. Burada ayrıca kapasitemizi de en az 1.5 katına çıkarmayı hedefliyoruz.

Piyasadaki konumunuzu nasıl buluyorsunuz? Pazar geliştirme için faaliyetleriniz nelerdir?

Bu sektörde Kayseri de lider bir firma olarak çalışmaktayız. Türkiye’de bir çok yerde mevcutta üretim yapan makinelerimiz vardır. Biz bu yenilikçi ve dinamik ekiple her zaman daha iyi ve daha güzel işler başaracağımıza eminiz. Dünya çapında bilinen bir firma olmak için de gerekli donanıma sahibiz ve bunun için yola çıkmış bulunmaktayız.

Son olarak eklemek istedikleriniz?

Bu sektörde merak edilen tüm konularda destek ekibimizle her zaman müşterilerimizin yanınızdayız. Üretim aşamaları ve proseslerin de nelere ihtiyacınız varsa biz bu konuda en iyisi olmaya çalışacağız. Gerekli bilgileri ve dokümanları mevcut internet adresimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ