25.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

DijitalPort, çoğunlukla kablo sektörü olmak üzere, izolasyon, elektrik ve ambalaj sektörlerine geliştirilmiş ürünler üretmekte ve geliştirmektedir.

DijitalPort, çoğunlukla kablo sektörü olmak üzere, izolasyon, elektrik ve ambalaj sektörlerine geliştirilmiş ürünler üretmekte ve geliştirmektedir.

DijitalPort’un Kuruluşu

DijitalPort, 4. Endüstri devrimi ile bilgi teknolojileri ve endüstriyi birleştirme stratejisini hedef alarak 2012 yılında endüstriyel üretim faaliyetlerine başlamıştır. Strateji kapsamında üretim süresi ve maliyetlerini azaltmayı, üretim miktarı ve kalitesini arttırmayı temel olarak amaçlamıştır. Oluşturulan her yeni yatırım bu amaçlar doğrultusunda yapılandırılmaktadır.

Gelecek Planlaması

Yerel ve global deneyimin girişimle sonuçlandırılması ile oluşan DijitalPort, insan ilişkileri ekseninde, teknik ve teknolojik farkındalık oluşturarak üretim ve ticari faaliyetler gerçekleştirmektedir. DijitalPort, çoğunlukla kablo sektörü olmak üzere, izolasyon, elektrik ve ambalaj sektörlerine geliştirilmiş ürünler üretmekte ve geliştirmektedir.

Endüstriyel Ürünler Üretimi

DijitalPort, kurulduğu günden itibaren katlanan kapasitesi ile günlük 30 ton geliştirilmiş endüstriyel ürünler üretim kapasitesine ulaşmıştır. Alüminyum, Bakır, Çelik, Plastik ve Kağıt bazlı çok katmanlı esnek ve yarı-esnek ürünlerin üretimi gerçekleştirilmekle birlikte Aleve ve Isıya dayanıklı, Dokunmamış ve Yarı iletken bantlar, Yarı-bitmiş Koaksiyel ve Triaksiyel kablolar, tel ve endüstriyel ipliklerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Pazar Payı Gelişimi

İstanbul, Silivri’de üretim faaliyetlerini gerçekleştiren DijitalPort, kablo sektöründe yerel üreticilerin %90’dan fazlasına hitap ederek tercih edilen bir iş ortağı konumuna ulaşmıştır. DijitalPort, global pazardaki payını planlı olarak arttırmakta, üretim kalitesi ve süresi ile avantaj yaratmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin:
https://dijitalport.com/products/wire-cable-industry/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ