17.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Boyss Petrokimya San ve Tic. A.Ş Teknik Satış Müdürü Sertaç Güler: Boyss Petrokimya Türkiye ve yurtdışı pazarlarında aranan bir marka olarak çalışmalarını sürdürüp, yatırımlarına hız kesmeden devam edecek

Boyss Petrokimya San ve Tic. A.Ş Teknik Satış Müdürü Sertaç Güler: Boyss Petrokimya Türkiye ve yurtdışı pazarlarında aranan bir marka olarak çalışmalarını sürdürüp, yatırımlarına hız kesmeden devam edecek

Biz ağırlıklı olarak Kablo sektöründe hizmet vermekte olan bir firmayız. Bu anlamda müşterilerimize alışıla gelmişin dışında bir hizmet sunmak her zaman temel önceliğimiz olmuştur. Çeşitli Kablo uygulamalarında uzun yıllar deneyim kazanmış nitelikli teknik ekibimizin uygun gördüğü ve müşterilerimizin de ihtiyacı olan doğru ürün ya da ürünleri hızlı bir lojistik alt yapısı ile sektöre kazandırdıklarını belirten Sertaç Güler firması ile bilgileri bizlerle paylaştı

Firmanızın kuruluşu hakkında bilgi verir misiniz?

Günümüz dünyasının müşterileri ve iş ortakları, hızla değişen ve her geçen gün daha da gelişen teknolojik yeniliklerle birlikte artık ürün tedariğinden daha fazlasına ihtiyaç duymaktadırlar. Boyss Petrokimya, tedarik ettiği ürün kalitesiyle birlikte müşteri ihtiyaçlarının her noktasında en iyi olma arzusuyla, hizmet vereceği sektörler ile bahsedilen tüm bu yenilikleri buluşturmak amacıyla 26.09.2017 de İstanbul-TÜRKİYE merkezli bir anonim şirket olarak kurulmuş ve ilk günden beri kuruluş amacını ilke edinerek faaliyetlerini sürdüren bir tedarikçi olma niteliği taşımaktadır.

Ürün çeşitleriniz nelerdir? Hangi sektörlere hizmet veriyorsunuz?

Ürün çeşitlerimiz: Termoplastik Ham Maddeler, Plastik Katkı Malzemeleri, Özel Kompaundlar. Sektörlerimiz: Plastik, Kauçuk, Güzellik-Kişisel Bakım, Gıda, Ev Bakımı-Temizlik, Tarım, Boya-Yapı Kimyasalları Sektörlerine ürünlerimizi sunuyoruz.

Kablo sektörüne yönelik çözümleriniz nelerdir?

Boyss Petrokimya olarak biz ağırlıklı olarak Kablo sektöründe hizmet vermekte olan bir firmayız. Bu anlamda müşterilerimize alışıla gelmişin dışında bir hizmet sunmak her zaman temel önceliğimiz olmuştur. Çeşitli Kablo uygulamalarında uzun yıllar deneyim kazanmış nitelikli teknik ekibimizin uygun gördüğü ve müşterilerimizin de ihtiyacı olan doğru ürün ya da ürünleri hızlı bir lojistik alt yapısı ile sektöre kazandırıyoruz. Ürünlerin deneme aşamalarından, teknik desteklerini verme ve onaylama aşamalarına kadar müşterilerimiz ile hep fikir alış verişi içerisinde olmak, oluşan dostluk ve güven ortamı üzerine ticaretimizi uzun yıllar beraber çalışarak sürdürmek temel felsefemizdir.

Ürünleriniz neden tercih ediliyor? Kalite standartlarınız ve bu konuya yaklaşımınız nedir?

Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz eden profesyonel kadromuz, kaliteli ve marka değeri yüksek olan ürün tedariğimiz, hızlı lojistik sürecimiz ve satış sonrası teknik destek birimlerimizle beraber müşterilerimize en doğru hizmeti vermemiz, Boyss Petro Kimya’nın müşteriler tarafından tercih edilme sebebidir.

Yılın geride kalan bölümünü firmanız açısından değerlendirir misiniz?

Tedarik sürecinin kesintiye uğramasından kaynaklı olarak, müşterilerinin üretimlerinde yaşayabilecekleri sıkıntı ve zorlukların her zaman farkında olan firmamız Boyss Petrokimya, tedarik zincirinin kesintiye uğramaması adına yıllık iş planları yapar ve bu planlamalara ayak uydurabilen yurtdışı ve yurtiçi iş ortaklarıyla çalışma konusunda her zaman seçici ve titiz davranır. Önceden planlanmış programlar ve iş bölümleri sayesinde 3. Çeyreğe kadar tahmin edilenin altında kalmayan ve hatta birçok alanda öngörülerinin üzerine çıkan iş hacmimizi yıl sonuna kadar sürdürmek niyetindedir.

Eklemek istedikleriniz…
Hedeflerinden ve prensiplerinden taviz vermeden büyüyen ve gelişen Boyss Petrokimya, Türkiye ve yurtdışı pazarlarda aranan bir marka olarak çalışmaların sürdürüp yatırımlarına devam edecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ