27.03.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Boru – Tel – Rulo Sektörlerinin Heyecanla Beklediği Buluşma… Voli Fuar, Boru – Tel – Rulo Fuarları ile stanbul Fuar Merkezi’nde Tüm Sektörü Buluşturuyor!

Boru – Tel – Rulo Sektörlerinin Heyecanla Beklediği Buluşma…  Voli Fuar, Boru – Tel – Rulo Fuarları ile stanbul Fuar Merkezi’nde Tüm Sektörü Buluşturuyor!
Reklam

Boru – Tel ve Rulo sektörlerinin uluslararası buluşma noktası İstanbul Metal Fuarları üçlüsü, Avrasya Bölgesi’nin en bilinen etkinliğine hazırlanıyor. İstanbul Metal Fuarları, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Avrasya pazarlarının en etkin fuarı olma özelliğini taşıyor. 28 Şubat – 2 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenecek Boru Tel Rulo Fuarı; bu yıl 11. Yılını kutluyor.

Voli Fuar tarafından düzenlenen “İstanbul Metal Fuarları” Boru, Tel ve Rulo sektörlerine yön veren yerli ve yabancı firmaların buluşma noktası olacak. Fuarlar, Boru Tel Rulo sektörlerinin temsilcilerinin ürün, hizmet ve teknolojilerinin sergilenmesinin yanı sıra; üretici ve satıcı firmalarla sektör profesyonellerini ve yatırımcıları bir araya getirerek, Türkiye’nin en büyük ve en önemli ticaret platformunu oluşturuyor. Heyecan verici ve sektör açısından ticari kazancı yüksek olan fuar, ülkemizin hem ticari hem coğrafi olarak oldukça şanslı konumda olmasını fırsat biliyor. Çok değişik ülkelerden ziyaretçi hedeflenen fuar da; İran, Rusya, İngiltere, Amerika, Almanya, Çin ve Yunanistan’dan alıcılarını bekliyor.

Dünya Tarafından Tanınan Fuar…

Boru ve Ek Parçaları Fuarı’nın düzenlendiği ilk seneden bu yana takipçisi olan, Dünya Borucular Birliği (İTA), Türk boru sektörünün dünyaya açılmasında farklı işbirlikleri sağlıyor. Özellikle böyle bir ihtisas fuarının Türkiye’de düzenlenmesinin avantaj olduğunu ve büyük bir ivmeyle büyüme kaydeden fuarın her zaman destekçisi olduklarını belirtiyorlar. Türkiye’yi çok ciddi manada önem arz eden ve sürekli gelişme kaydederek tüm dünyanın gözlerini üzerine çeken bir pazar olduğunu belirten birlik, bölgenin en önemli anahtar fuarı konumundaki Boru Fuarı’na tereddütsüz destek vermekten son derece mutlu olduklarını dile getiriyor.

Ülkemizin gelişimine doğru orantılı olarak büyüyen boru tel ve rulo sektörü; kalitesini, hizmetlerini ve ürün çeşitlerini ilgili sektörünün bir araya geldiği ihtisas fuarında profesyonel ziyaretçileri için sergiliyor. Yurt dışından katılım gösteren firmaları ve dünyanın dört bir yanından yabancı ziyaretçileri ile geçtiğimiz yıllarda başarısını kanıtlayan Boru Tel Rulo Fuarı, onbirinci senesinde yenilikleri ve gelişmeleri sektörle paylaşmayı ve ticareti canlandırmayı hedefliyor.
Fuar, 28 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında, saat 18.00’a kadar ziyaret edilebilecek.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ