28.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Borsan Grup’tan A-Tech Fuarı’nda Yeni LED Ürünler

Borsan Grup, 23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilecek olan A-Tech Akıllı Bina Teknolojileri ve ElektrikSistemleri Fuarı’nda ileri teknoloji LED aydınlatma ürünlerini sergileyecek. Borled ve Borsan Kablo markalarıyla katılım gösterecek.

Samsun merkezli Borsan Grup, 33 yıllık sanayi tecrübesini LED aydınlatma ürünlerine taşıyor. Grup bünyesinde yer alan Borled markasının yeni ve ileri teknoloji LED ürünleri, Ankara’da gerçekleştirilecek olan A-Tech Fuarı’nda müşterileri ile buluşacak. Ankara Congresium’daki B-05 standında yer alan 110 m2’lik standında LED aydınlatma teknolojisine sahip yeni ürünlerini tanıtacak. Grubun amiral gemisi niteliğinde Borsan Kablo ürünleri de standda hazır bulunacak.

Fuar katılımı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, “Akıllı bina teknolojileri ve elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını bir araya getirmesi nedeniyle ATech 2017 Fuarı’nda yer almak grubumuz açısından büyük öneme sahip. En büyük müşterilerimiz olan kamu kurumları ile özel sektörü buluşturan Türkiye’nin en önemli fuarlarından birinde yeni markamız Borled’in yepyeni ürünlerini müşterilerimizle ilk kez buluşturacak olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Borsan markası altında üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin sağlayacağı tasarrufla Türkiye’nin verimli kaynak kullanımı yaklaşımına önemli katkı sağlamayı hedefliyoruz” dedi. Ölmez, yerli üretimle birlikte özellikle kamu kurum ve kuruluşlarının tasarruf yönetimine katkı sağlayacaklarını ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?