23.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

A-TECH FUARI SEKTÖRE CAN VERECEK

A-TECH FUARI SEKTÖRE CAN VERECEK

Açılışını T.C. Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat ALBAYRAK’ın yapacağı Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı bu yıl da 21-23 Kasım 2019 tarihleri arasında Ankara Congresium Fuar Merkezi’nde üçüncü kez ziyaretçilerini ağırlayacak.

10 BİN KİŞİNİN ZİYARET ETMESİ BEKLENİYOR

Öncelikli olarak kamu ve özel sektörü bir araya getirmeyi hedefleyen A-Tech Fuarı, T.C. Ticaret Bakanlığı, TOKİ, Emlak Konut, Kiptaş ve Vakıflar Genel Müdürlüğü gibi kamu kurumlarının yanı sıra hem iç hem de dış piyasada yakından tanınan yerli ve yabancı üreticileri ağırlamayı hedefliyor. Gerek yurtiçi projelerde gerekse yurtdışı projelerde ürettikleri ürünlerle Türk inşaat sektörünü kalkındıran ve dünya sıralamasında ikinci sıraya getiren özellikle yerli üreticilerin yer aldığı fuarı ayrıca yurtdışı alım heyetleri ve ziyaretçiler de bu sene yakından takip edecek. Elektrik, aydınlatma, kablo, jeneratör ile akıllı bina ve bina otomasyonu gibi ürünlerin yer alacağı fuarı 10 bine yakın ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLER GÖRÜCÜYE ÇIKACAK

A-Tech Fuarı’nda geçtiğimiz senelerde hayati önem taşıyan yanmaz kablo, deprem sensörlü aydınlatma ve alevi hapseden elektrik panosu gibi ürünlerin yanısıra, milli güvenlik konusunda nanoteknolojik sınır telleri ve helikopter ile tanklara entegre edilebilen uzun mesafeli görüş sağlayan projektörlere kadar birçok ürün tanıtıldı. Özel sektör üreticilerinin, kamu kurumu çalışanları ile birebir görüşebilecekleri ve son teknoloji ürünlerini yüzyüze tanıtabilecekleri ATech Fuarı’nda aynı zamada ziyaretçiler uygulamalı olarak birçok yeni teknoloji hakkında bilgi alabilecekler.

TİCARET BAKANLIĞI’NDAN YURTDIŞI ALIM HEYETİ DESTEĞİ

A-Tech Fuarı’nda bu yıl ilk defa T.C. Ticaret Bakanlığı’nın desteğiyle alanında uzmanlaşmış yurtdışı alım heyeti programı gerçekleştirilecek. Bu program kapsamında Ticaret Bakanlığı’nın çalışmaları ile yurtdışındaki ateşelere bilgi verilip ülkelerdeki uzman heyetlerin A-Tech Fuarı’na getirilmeleri ve stant ziyaretleri gerçekleştirmeleri sağlanacak.

SEKTÖREL ODALARDAN ÇALIŞMA

Fuarların olmazsa olmazı ve sektörün nabzını tutan, birçok bayii ve üyesi bulunan Elektrik Mühendisleri Odası ve TETESFED gibi kurumsal odalar 81 ilden otobüsler kaldırarak üyelerini ATech Fuarı’na ziyaretçi olarak getirecek.

Odaların temsilcileri ile görüşmek isteyen ziyaretçiler ise organizasyon firma tarafından odalara tahsis edilmek üzere hazırlanmış stant alanlarını ziyaret edebilecekler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?