09.06.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

5.ULUSLARARASI ELEKTRİK FUARI’NA BÜYÜK İLGİ!

Reklam

Türkiye’de sektörünün ilk ve tek Elektrik Fuarı olan 5. Uluslararası ELEX Fuarı, 6-9 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde ilgilileri ile tekrar buluşmaya hazırlanıyor. Sektörü her sene başarılı organizasyonları ile bir araya getiren, yenilikçi paylaşımlar ve etkileşimlere ev sahipliği yapan Marmara Fuarcılık, 2016 yılında da sektörden gelen olumlu geri dönüşler doğrultusunda Türkiye’nin tek elektrik fuarı olan Uluslararası ELEX Fuarı’nı 5.kez düzenliyor.

ELEX, katılımcılarına birçok ülkeden gelen ziyaretçisi ile uluslararası görüşmeler yapma fırsatı sunarken, içerdiği ürünler ile yerli pazarın da ilgisini çekmeye devam ediyor.

Düzenlenmeye başladığı ilk günden itibaren Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı başta olmak üzere; TEİAŞ, TEDAŞ, EÜAŞ, TETAŞ gibi kamu kurumları tarafından destek gören ELEX Fuarı, ayrıca çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları ve sektörel yayınlar tarafından da önemle desteklenen ve takip edilen önemli bir fuar özelliğindedir.

Elektriğe dair ilgili her kesimin bir araya geleceği, sergilenecek ürün çeşitliliği ve beklenen ziyaretçi yoğunluğu ile Türkiye’nin Elektrik Fuarı ELEX Fuarı, tamamlayıcı sektörleri Elektronik Yan Sanayi ve LED ve Aydınlatma konularını ele alan Electronist Fuarı ve LED ve Aydınlatma Fuarı ile eş zamanlı olarak 6-9 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’de gerçekleşecek.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ