25.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Zumbach Electronics’den Süper Hızlı Lazer Çap Ölçüm Aygıtları Kesin olarak doğru Çap ve Ovallik Ölçümü için Çözüm!

Zumbach Electronics’den Süper Hızlı Lazer Çap Ölçüm Aygıtları Kesin olarak doğru Çap ve Ovallik Ölçümü için Çözüm!

Çap Tarayıcısını ve Hata Dedektörünü tek bir ünitede birleştiren, çevrimiçi ölçümün öncüsü Zumbach ve onun üçlü ekseni ODAC TRIO lazer çap ölçüm aygıtları süper süratli çap ölçüm aygıtların konusunda piyasa liderleridir. Tek bir düzlemde 3 senkronize ölçüm ekseninin bulunması geniş bir ölçüm kapsamı, çap ve ovallik ölçümlerinin en yüksek doğrulukta yapılması ve bunun yanında hata tespitlerinin kesin olarak doğru ve süper hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar Bu gibi kombinasyonlar çap ölçümü ile hata tespitinin tek bir ölçüm cihazında birleştirilmesi nedeniyle sistem maliyetlerinin azaltılmasına yardımcı olur. En yüksek seviyedeki kesin doğruluk ve güvenilirlik sayesinde sürekli imalat süreçlerinde optimum süreç kontrolü garanti edilir. Süper hızlı tarama hızlarının ve yüksek düzeyde doğru ve güvenilir ölçümlerin birleşimi hatalı üretim ve üretim maliyetlerinin azaltılmasına katkıda bulunur: imalat süreciniz boydan boya karlı olarak kalır.

ODAC TRIO ölçüm başlığı kompakt tasarımı sayesinde tel ve kablo endüstrisi, plastik ve lastik endüstrisi ve bunun yanında çelik ve metal endüstrisi gibi hemen hemen tüm imalat süreçlerinde kullanılabilir. Çok hassas ve doğru ölçüm yapmaları, kaliteleri ve kullanım kolaylığı ile tanınan Zumbach lazer ölçüm başlıkları kendi ürün gruplarındaki en iyi markalar arasındadır. Bu ölçüm başlıkları için her zaman en ileri model teknolojik veriler temel olarak alınmaktadır Bu üründe lazer diyotlar akıllı ve güçlü, ölçülmüş değer işlemcileri ile kombine olarak ışık kaynağı olarak sunulmakta olup bu birleşim basit ve esnek bir entegrasyonu kolaylaştırmaktadır.

Temel Avantajlar

* Saniye başına 9000 ölçüm
* Tek bir düzlem üzerinde 3 senkronize ölçüm ekseni
* Ovalliğin güvenilir bir şekilde saptanması
* Ürünün yönelimine bakmaksızın yüksek derecede doğru bir ortalama değer sağlar
* Ölçüm hassasiyeti, doğruluğu ve güvenirliği daha fazladır
* Toza ve kire karşı yüksek bir toleransa sahiptir
* Ürünün göze çarpan özellikleri arasında tekli tarama kalibrasyonu (CSS), saniye başına tekli tarama izlemesini ve 200 veri paketine kadar yüksek bir veri hızı çıktısını sayabiliriz. Ölçüm başlıkları tüm hat hızlarında kullanılabilir. Üretim sırasında meydana gelen titreşimlerin ölçümler üzerinde kayda değer hiç bir etkisi yoktur

* Ölçüm başlığı modeline bağlı olarak iletilen ölçülmüş değerlerin sayısı ve arayüzün not hızlı oranı

ODAC TRIO ölçüm başlıklarının seçimi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ