21.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Erse Kablo: Hannover Messede Yerini Aldı

Zayıf akım kablo sektörünün lider üreticilerinden Erse Kablo, 13-17 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen Hannover Messe’de yerini aldı. Yoğun ilgi gören stantta, Erse Kablo İhracat Müdürü Hakan Kubaş ve Müdür Yardımcısı Ergun Çoban, sektörün önde gelen temsilcilerini ağırladı.

Endüstriyel otomasyon, bilgi teknolojileri, enerji ve çevre mühendisliği, güç kaynakları ve kontrol mekanizmaları alanlarında sektörün en büyük uluslararası fuar organizasyonlarından olan Hannover Messe; 13-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirildi. Yaklaşık 220.000 ziyaretçinin katıldığı fuarda Erse Kablo ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu.

Yurt içi piyasada birçok büyük projeyle lider konumunu pekiştiren Erse Kablo, yurt dışı piyasalarda da kalite ve müşteri odaklı yaklaşımıyla katma değeri yüksek ürünler ile müşterilerinin taleplerine en kısa sürede cevap vererek global pazarlarda rekabetçi olmak prensibiyle aktif bir rol oynamaktadır. Erse Kablo, “Değişim ve ilerlemede ERSE kalite ve güvencesi her yerde” prensibiyle gerçekleştirdiği çalışmalarla kendini yurt içerisinde lider konuma getiren başarılarının yanında, yurt dışında da 40’tan fazla ülkeye yaptığı ihracatla uluslararası birçok tanınmış şirket ve projenin çözüm ortakları arasında yer almıştır. İhracat yaptığı ülkelerin başında İngiltere, Almanya, Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Mısır, İsrail, Irak Ürdün, Katar ve Kuveyt yer almaktadır.

1996 yılında kurulan Erse Kablo yönetim, üretim, lojistik ve diğer ana faaliyetlerini İstanbul’da farklı konumlarda yer alan lokasyonlarda yürütmektedir. Koaksiyel, sinyal-kontrol, veri iletişim, haberleşme, yangına dayanıklı kablolar, enstruman, silikon, gemi kabloları ve müşteri talepleri doğrultusunda dizayn edilen özel kablolarıyla geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Erse çıktığı kalite yolculuğunda güvenilir ve kaliteli ürünlerini koşulsuz müşteri memnuniyeti ile birleştirerek müşterilerinin değer verdiği bir marka olmuştur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ