25.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

YILDIRIM FOLYO AMBALAJ SAN.TiC.LTD.STi GENEL MÜDÜRÜ SEDAT DEMİR 2018 Yılının ikinci yarısı itibari ile Silivri Selimpaşa’da bulunan yeni fabrikamızda hizmet vermeyi umuyoruz.

YILDIRIM FOLYO AMBALAJ SAN.TiC.LTD.STi GENEL MÜDÜRÜ SEDAT DEMİR 2018 Yılının ikinci yarısı itibari ile Silivri Selimpaşa’da bulunan yeni fabrikamızda hizmet vermeyi umuyoruz.

2018 yılının ikinci yarısı itibari ile üretim kapasitemizi ve kalitemizi artıracağını düşündüğümüz yeni makine parkuru yatırımları yapmayı planlamaktayız. Hedeflediğimiz bu yeni yatırım ile kalitemizi ve hizmet hızımızı artırarak iç ve dış piyasalarda ki değerli müşterilerimizin hizmetinde olacağız diyen Sedat bey firmaları ve faaliyet alanları hakkında bilgiler paylaştı.

Firmanız hakkında bilgi verebilir misiniz?

Firmamız 40 yıllık tecrübesiyle kablo ve gıda sanayisine alüminyum folyo, bakır folyo, ve polyester film ürünleri ile hizmet vermektedir. Yıllık üretim kapasitemiz 9000 tondur. İşletmemiz müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunmayı hedeflemekte olup, üretim teknolojisini geliştirerek ve kapasitesini her geçen yıl artırarak hizmetine devam etmektedir. İşletmemiz uzman kadrosuyla ve geniş makine parkuruyla laminasyon ,dilimleme, 5 renk rotogravür baskı ve tabaka kesim hizmetlerini kalite çizgisini bozmadan en rekabetçi fiyatlarla sunmayı hedef belirlemiştir.

Ürün çeşitleriniz nelerdir? Ürünlerinizin özelliklerinden bahseder misiniz?

Firmamız başta kablo sektörüne çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Sektöre iki katlı,3 katlı ve 4 katlı laminasyonlu ürünlerle hizmet vermektedir. Ürünlerimiz talep edilen teknik özellikleri taşıması adına en kaliteli hammaddelerden ileri teknoloji ile üretilmektedir. Alüminyum folyo , bakır folyo ve polyester film laminasyonlu ürünlerimiz spool sarım ve disk sarım olarak talep edilen şekilde üretilmektedir. İlaveten esnek boru ve gıda ambalajı sektörüne de lamaninasyonlu ve çıplak ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.

Ulusal ve uluslararası piyasalarda ki konumunuzu nasıl buluyorsunuz ? Pazar geliştirme için faaliyetleriniz nelerdir.?

Firmamız çözüm ortağı olduğu kablo sektörü, esnek boru sektörü ve gıda sektörlerinde en rekabetçi fiyatları , kalite ve hızlı hizmetle sunabilen bir üretici firmadır. Özellikle kablo ve esnek boru sektöründe dünya çapındaki üreticilere hizmet vermekteyiz. Global üretici sıfatına sahip firmaların dünya üzerindeki çeşitli merkezlerine ‘onaylı üretici’ olarak ürünlerimizi tedarik etmekteyiz. Onaylı üretici olmamız ,firmamızı diğer rakip firmalardan farklı ve ayrıcalıklı bir konuma yerleştirmektedir. Tesis etmiş olduğumuz uluslararası bayilik sistemiyle de pazarımızı geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

2018 yılında firmanızın hedefleri hakkında bizlere ve okuyucularımıza bilgi verebilir misiniz?

2018 yılının ikinci yarısı itibari ile üretim kapasitemizi ve kalitemizi artıracağını düşündüğümüz yeni makine parkuru yatırımları yapmayı planlamaktayız. Hedeflediğimiz bu yeni yatırım ile kalitemizi ve hizmet hızımızı artırarak iç ve dış piyasalarda ki değerli müşterilerimizin hizmetinde olacağız. Daha önemlisi ise yeni özmal fabrika binamızın açılışını gerçekleştirmeyi planlamaktayız. Yılın ikinci yarısı itibari ile Silivri Selimpaşa’da bulunan yeni fabrikamızda hizmet vermeyi umuyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ