25.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

WIN EURASIA, Türkiye’nin İlk Hibrit Sanayi Fuarı 10-13 Kasım 2021’de!

WIN EURASIA, Türkiye’nin İlk Hibrit Sanayi Fuarı 10-13 Kasım 2021’de!

Hannover Fairs Turkey tarafından düzenlenen ve her yıl onlarca ülkeden endüstri profesyonelini bir araya getiren, Avrasya’nın lider sanayi fuarı WIN EURASIA, 10-13 Kasım 2021 tarihlerinde tüm sektör profesyonellerini fiziki olarak yeniden bir araya getirecek.

Mottosunu “Endüstriyel Dönüşüm” olarak belirleyen fuar, bu yıl ilk kez geleneksel fiziki fuarın yanı sıra, dijital ortamda da gerçekleşerek, fuarcılık alanında da bir dönüşüme imza atacak. Fiziksel ve dijital fuarların bir arada yapıldığı, hibrit adı verilen bu etkinlik tipi sayesinde, seyahat edemeyecek olan sektör profesyonellerinin de WIN EURASIA’da yer almalarını sağlayıp, fuar deneyimini yaşayabilecekleri bir imkan sunulacak.

İçinde bulunduğumuz dönemde gerek Dünya Sağlık Örgütü gerekse Sağlık Bakanlığı tarafından belirtilen koruyucu önlemlerin tamamı alınarak, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuar, aynı zamanda www.win-eurasia.com adresinden de ziyaret edilebilecek.

Hannover Fairs Turkey’in uzun süredir üzerinde çalıştığı dijital projeler, pandemi dönemi ile birlikte hız kazandı ve Haziran 2020’de Connection Days online etkinlik platformu hayata geçirildi. Birbirinden farklı birçok sektörel etkinliğe ev sahipliği yapan platform, fuarcılıkta da yeni bir dönemin başladığını bizlere göstermiş oldu. WIN EURASIA ekibi, Haziran ayından bu yana gerçekleştirdikleri dijital etkinliklerin sağladığı vizyonu, yıllara dayanan fiziki fuar deneyimleriyle bir araya getirerek, katılımcılara ve ziyaretçilere beklentilerinin ötesinde bir hibrit fuar deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır. Dijital çağın tüm avantajlarının entegre edildiği hibrit fuar sayesinde, ziyaretçiler, internet erişimi olan herhangi bir cihazdan diledikleri an katılımcı firmaları ziyaret edebilecek, konferanslara katılım sağlayabilecek ve ilgi alanlarına göre diğer ziyaretçilerle etkileşime geçme şansına sahip olabilecek. Aynı şekilde katılımcılar da dünyanın herhangi bir yerindeki satın almacılarla stantlarından ayrılmadan ikili iş görüşmesi yapabilecek ve stantlarını ziyaret eden kişilerle ilgili istatistiki verilere sahip olabilecek.

Her yıl otomasyon, metal işleme, kaynak, elektrik, elektronik ve tedarik zinciri yönetimi ve lojistik sektörlerinin lider firmalarına ev sahipliği yapan fuar, özellikle son yıllarda konferanslarıyla da öne çıkmaya başladı.

Birbirinden değerli ve alanında uzman birçok konuşmacı, sektörel deneyimlerini ve trendleri dört gün boyunca dinleyicilerle paylaşacaklar. Konferanslar hem fuar alanında hem de web sitesi üzerinden canlı olarak izlenebilecek. Hibrit B2B İkili İş Görüşmeleri sayesinde, katılımcılar ve satın almacılar hem fuar alanında belirlenmiş özel alanda hem de online ortamda görüşme imkanına sahip olacaklar. Önceden planlananan toplantılar sayesinde katılımcılar dünyanın herhangi bir yerindeki alıcılar ile bir araya gelecek. Ayrıca ziyaretçiler de, yapay zeka destekli online eşleştirme sistemi sayesinde ilgi alanlarına göre birbirleriyle eşleşebilecek, yazılı ve görüntülü görüşme sağlayabilecekler.

İçerisinde birçok ilki barındıracak olan WIN EURASIA Hibrit ile ilgili tüm gelişmeleri takip etmek ve ücretsiz ziyaretçi kaydınızı gerçekleştirmek için www.win-eurasia.com adresini ziyaret ediniz.

Saygılarımızla,
Hannover Fairs Turkey

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ