17.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Vatan Kablo ADIPEC Abu Dhabi / B.A.E. 2021 Fuarında

Vatan Kablo ADIPEC Abu Dhabi / B.A.E. 2021 Fuarında

Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dhabi de ger ekleştirilen ve enerji sektörünün en önemli organizasyonları arasında gösterilen ADIPEC fuarına katılan Vatan Kablo, ürünlerini dünyanın her yerinden gelen ziyaret ilerle buluşturdu. Yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen fuarda ziyaretçilere, Vatan Kablo hakkında bilgiler verilirken sahip olduğu Alçak Gerilim Kablo Üretim Tesisleri, Orta Gerilim Kablo Üretim Tesisi, Yüksek Gerilim Kablo Üretim Tesisi, Bakır ve Tel Üretim Tesisi, Alüminyum Üretim Tesisi ve Plastik Granül Üretim Tesislerini de tanıtma fırsatı bulundu.

Ziyaret ilerin yoğun ilgi gösterdiği Vatan Kablo ile ilgili açıklama yapan Vatan Kablo Pazarlama ve Marka Müdürü Ali TÜMKAYA: “120’den fazla ülkeye ger ekleştirdiğimiz ihracatımız ile bugün global kablo üretim firmaları arasında yer alıyor olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Yüksek kalite standartlarımız, ARGE faaliyetlerimiz, ileri teknoloji ile kurmuş olduğumuz Alçak Gerilim, Orta Gerilim, Yüksek Gerilim, Alüminyum Tel Üretim ve Bakır Tel Üretim Tesislerimizi içeren entegre üretim tesisimiz ile ulusal ve uluslararası bir ok firmanın tercih ettiği bir marka olan firmamız, bir dünya markası olma yolunda ilerlediği hedefe ulaşacağından emindir.”

Konuşmasına son yıllarda yapmış oldukları yatırımlar ile devam eden TÜMKAYA: “ Üretim teknolojisi ile dünyada sayılı tesislerden biri olan Yüksek gerilim kablo üretim tesisimizin açılmasıyla ürün çeşitliliğini arttıran firmamız; hizmeti ve sürdürülebilir kalite anlayışı ile tüm ürün gruplarında küresel ölçekte yarışabilen bir marka durumuna gelmiştir. Ayrıca 2018 yılında devreye aldığımız RES yatırımız ile kendi enerjisini üretme kapasitesine ulaşan Entegre Tesisimiz, yenilenebilir enerji kullanımı ile Karbon Ayak İzinde yıllık 7.000 ton CO2 salınımının önüne geçmiştir. Küresel ısınmanın, iklim değişikliğinin ve enerji verimliliğinin  neminin arttığı günümüzde, yenilenebilir enerji kullanımı ile firmamız “Çevre Dostu Şirketler” içindeki yerini almıştır.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ