17.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Uygar Makine iki yılda bir yapılan Wire 2018 Düsseldorf fuarında her zamanki yerini alarak yeni makine ve kalıplarını ziyaretçilerine göstermiştir.

Uygar Makine iki yılda bir yapılan Wire 2018 Düsseldorf fuarında her zamanki yerini alarak yeni makine ve kalıplarını ziyaretçilerine göstermiştir.

Erkin Palamutcu Makine Mühendisi Pazarlama ve Satış Direktörü UYGAR Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yeni yapılan işler olarak, Hızlı renk değiştiren HRD6 kalıbı ile 1 dakikalık bir sürede hiç fire vermeden , değişimde hız düşürülmeden kablo üretimi olanağı sağlayan kalıbın tanıtımı, Dolgu, Kılıf ve kaplama üretimini tek kalıpta sağlayan UMK40 kalıbı, UMY80 kalıbı ile de yassı kalıp üretiminde yeni nesil ayna ve nipelli kalıp, Kablo Makaraların göbeklerini bozmayan monoblok şeklinde çok düzenli açma ve toplama işi yapan Boşaltıcı ve Toplayıcılar. UME serisi ekstrüderleri ile farklılıklar ziyaretçilere aktarıldı.

25 yıllık bir süredir makine ve kalıp imalatı yapan Uygar Makine deneyimli kadrosu ile daha farklı ve yeni çalışmalarına devam etmekdedir. Kullanılan en yeni teknolojiler ve Uygar Makine ya ait özel tasarımlar sayesinde rakiplerimizden hem işlev, hem kalite, hem de performans bakımından farklılık göstermekteyiz. Yaşanılan deneyimler sayesinde, kablo sektörüne yatırım yapacak olan yatırımcılara veya mevcut üretiminde problemler yaşayan kablo üreticilerine problemlerinin çözümünde yardımcı olabilmekteyiz.

Ayrıca üretim optimizasyonu konusunda da hizmet vererek, müşterilerimizin üretim verimliliğini arttırmasını sağlamaktayız. Müşteri odaklı bir felsefe ile çözüm üretici bir yol izlemekteyiz. Kalite ve Satış sonu servis ile farklılığımızı vurgulamaktayız. Toplam Kalite Yönetimi felsefesini benimsemiş çalışanlar ile işine, insana ve çevreye saygılı bir firma olarak yola çıkmış, ürünlerini yurt içi ve yurt dışına da satan bir firma olarak çalışmalarız devam etmektedir.

Müşteri talepleri alınırken, en uygun kablo üretim tesislerinin kapasite planlaması, Sistemlerim tasarımı, doğru sistemlerin seçimi ve buna uygun tasarımın yapılması ve üretimin sağlanması, en dikkat ettiğimiz konulardandır. Yapılanlardan bir adım ileride olmak ve daha iyiyi geliştirmek için, Sektörde uzun yıllar tecrübeli teknik elemanları kadrosunda bulundurarak, bilgi paylaşımını sağlayarak, müşterilerinin beklentilerine tam olarak cevap veren bir yapı ile Bir takım ruhu içinde çalışan, başarıları ile gurur duyan tecrübeli ekibimizle, Hizmet ettiği firmaların tercih ettiği bir şirket olma yolunda ilerliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ