21.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Urmet Metal olarak; çalışmalarımızda, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti sunmanın haklı gururunu taşımaktayız.

Urmet Metal olarak; çalışmalarımızda, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti sunmanın haklı gururunu taşımaktayız.

Uğur Metal olarak 2006 yılında hurda metal atıkları toplama, ayırma faaliyetine başlayan firmamız, zaman içerisinde gelişim göstererek, 2012 yılında Urmet Metal Geri Dönüşüm İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ’ne dönüşmüştür. Şirketimizin ana faaliyeti hurda kablo ve hurda bakır atıklarının toplanıp ayrıştırılmasını ve üretime geri kazandırılmasını sağlamaktır.

Bununla birlikte şirketimiz hurda bakır, hurda kablo, hurda sarı, bronz çeşitleri, kızıl sarı, çinko, kurşun, alüminyum alım satımı da yapmaktadır. Her yıl artan yatırımlarla sürekli gelişme göstermiş, uyguladığı çağdaş ve yüksek teknolojilerle bugün sektöründe lider ve Türk sanayisinin sayılı isimlerinden birisi olmuştur.Kablo Geri Dönüşüm Urmet Metal Geri Dönüşüm İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ. olarak ana faaliyetimiz olan kablo geri dönüşümünde 2012 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Ömrü dolmuş olan hurda kabloların toplanıp, Silivri de bulunan geri dönüşüm tesisimiz de bakır ve plastiği kimyasal bir değişime uğratmaksızın, doğaya ve çevreye zarar vermeden kullanıma tekrar kazandırıyoruz.

Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz: Bulunduğu sektörde öncü kuruluşlardan biri olan Urmet Metal Geri Dönüşüm İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ. misyonu; yönetimi, personeli, bilgi birikimi, ürettiği malın kalitesi, yeni yatırımlarla genişleyen makine parkı, gittikçe büyüyen üretim miktarının kaliteden taviz vermeksizin karşılanması yanında, rekabet ortamında önemli bir yer elde etmektir. Çalışmalarında müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutan Urmet Metal Geri Dönüşüm son teknolojileri bünyesinde bulundurmaya özen göstermektedir. Urmet Metal Geri Dönüşüm İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ. yatırımlarını artırmakta, mevcut makine parkını güçlendirmekte ve müşterilerine en iyi hizmeti vermenin haklı gururunu taşımaktadır.

Vizyonumuz: Sunduğumuz kaliteli mamul ile Ulusal ölçekte sektör lideri olup, uluslararası faaliyette bulunarak sektörümüzde kaliteli ve güvenilir bir marka haline gelmek. Elde edilen mamulleri kablo ve bakır üreticilerine ulaştırma sürecinde son aşamada olan şirketimiz ve müşterileri arasında tarafların karşılıklı olarak kazanç sağladığı bir ticaret imkânı sunmaktadır.

AR-GE

Şirketimiz son teknolojileri takip ederek bünyesinde uygulamaya özen gösterir. Aynı zamanda, bakır ayrıştı bölümünde yüzde yüz toz bakır mamulü elde edebilmemiz ve kaliteyi korumamız için makine piyasasını yakın takibinde bulunarak ileriye dönük çalışmalar yapmaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Hurda Toplama ve Ayırma
Şirketimiz çalışanları ve tesisleriyle çevreye dost bir marka haline gelmiştir. Çevrede ve fabrikalarda oluşan atıkların toplanarak doğaya zarar vermeden geri dönüşüme kazandırılması konusunda da faaliyet göstermektedir. Bu konuda eritici fabrikadan önce son el olmamız sebebiyle müşterilerimize en avantajlı fiyatları sunmaktayız.

İkinci El Makina Alım Satımı
Şirketimiz geri dönüşüm faaliyeti dışında, ikinci el makine alımı ve satımı sektöründe faaliyet göstermektedir.

Fabrika Sökümü
Profesyonel ekibimiz ile ömrünü doldurmuş fabrikaların en hızlı şekilde fason işçilik ile sökümünü sağlayarak geri dönüşümün gereklerini tam anlamıyla yerine getirmekteyiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?