30.11.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

ÜNTEL KABLO OLARAK 18-20 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA ROTTERDAMDA DÜZENLENECEK TOC EUROPE 2019 FUARINDA YER ALACAĞIZ.

ÜNTEL KABLO OLARAK 18-20 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA ROTTERDAMDA DÜZENLENECEK TOC EUROPE 2019 FUARINDA YER ALACAĞIZ.

Kurulduğumuz günden bugüne kauçuk ve özel kablolar üzerine üretim yapan bir firmayız. Bizi diğer üreticilerden ayıran noktamız bu diyebiliriz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini sektörel tecrübemizle değerlendirerek uluslarararası standartlara uygun kablolar dizayn edip, üretiyoruz. Yaklaşık 50 yıla varan üretim tecrübemiz, son teknoloji ekipmanlara sahip tesisimiz ve alanında uzman ekibimizle müşterilerimize çözüm ortağı olarak %100 müşteri memnuniyeti hedefliyoruz.

Uzun yıllara dayanan üretim tecrübemiz sayesinde bir çok ürün grubunda uzmanlaşmış durumdayız. Zorlu koşullara, mekanik zorlanmalara, hareketli ortamlara ve dış ortam koşullarına dayanıklı sertifikalı kablolar üretiyor hem yurtiçi piyasada hem de global pazarlarda rekabet ediyoruz.

Bunlara paralel olarak da yoğun iş geliştirme ve pazarlama çalışmaları yürütüyoruz. Çeşitli seyahatlerle ve sektörel fuarlarla firmamızı uluslararası arenada tanıtıp yeni pazarlarda yer almayı hedefliyoruz. Haziran ayında da bu bağlamda Hollanda’da düzenlenecek Vinç ve Kaldırma ekipmanları sanayinin en önde gelen üreticilerinin yer alacağı TOC Europe 2019 fuarına katılacağız. Geçtiğimiz sene de yer aldığımız fuarda olumlu geri dönüşler ve iş birlikleri sağlamıştık, bu sene bu ilişkileri daha ileriye taşımayı hedefliyoruz. Vinç kabloları Üntel’in ana üretim kalemleri arasında yer alıyor ve üretim prosesi açısından zorlu ürünler. Bilgi birikimi ile dizayn edilen ve özel hammaddeler kullanılarak üretilen bu kablolar zorlu koşullarda hizmet veriyor, ezilme ve burulmaya karşı dayanıklılık, yüksek esneklik gerektiren hareketli ekipmanlar, mekanik zorlanmalar ve gerilmeler gibi kullanım alanlarına maruz kalıyorlar. Bu grupta yer alan spesifik ürünlerimiz dünyanın önde gelen vinç ve tambur üreticileri, demirçelik fabrikaları ve limanlarında kullanılıyor. Üntel Kablo olarak bu ürünleri layığıyla üretmenin gururunu yaşıyor ve her zaman geliştirme çalışmalarına devam ediyoruz.

Siz değerli paydaşlarımızı da Rotterdam’da düzenlenecek olan bu fuarda standımızda ağırlamaktan memnuniyet ve mutluluk duyarız. Ahoy Rotterdam / Hollanda
Stand No: E60

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?