09.06.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

ULUSLARARASI ELEX FUARI’NA YOĞUN İLGİ

Reklam

Türkiye’de sektörünün ilk ve tek fuarı olan ELEX–Uluslararası Elektrik Fuarı 6-9 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 5.kez ilgilileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Sektörü her sene başarılı organizasyonları ile bir araya getiren, yenilikçi paylaşımlar ve etkileşimlere ev sahipliği yapan Marmara Fuarcılık, 2016 yılında da sektörden gelen olumlu geri dönüşler doğrultusunda Türkiye’nin tek elektrik fuarı olan ELEX- Uluslararası Elektrik Fuarı’nı 5.kez düzenliyor.

2015 yılında başarılı geçen organizasyonun ardından katılımcı ve ziyaretçilerden gelen olumlu geri dönüşler, yurtdışından gelen ziyaretçi ve alım heyetlerinin katılımcılarda memnuniyet uyandırması, sektörün Elektrik Fuarı’na olan ihtiyacını ve bu ihtiyacın ELEX Fuarı ile başarıyla karşılanmış olduğu gerçeğini ortaya koydu. Elektrik sektöründe dünyanın en büyük beşinci ekonomisi olan Türkiye’nin, sektördeki gücünü göstereceği fuar olarak ELEX-Uluslararası Elektrik Fuarı, 6-9 Ekim 2016 tarihlerinde tamamlayıcı sektörleri olan LED, Aydınlatma, Elektrik İç Tesisat ve Elektronik Yan Sanayi sektörlerine hitap eden 12.Led&Aydınlatma ve 5. Electronist Fuarları ile birlikte İstanbul Fuar Merkezi 9-10 ve 11. Hollerde gerçekleşecektir. Ekibimiz Mıddle East Electricity Fuarı’ndaydı Marmara Fuarcılık proje ekibimiz sektörün en önemli organizasyonları arasında gösterilen Middle East Electricity Uluslararası Elektrik ve Elektroteknik Ürünleri Fuarı’ndaydı.

01-03 Mart 2016 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri – Dubai’de gerçekleşen fuar, sektörün en önemli firmalarına ve en son gelişmelere ev sahipliği yaptı. Ekibimiz bu önemli platformda gerçekleştirdiği olumlu görüşmeler ile 06-09 Ekim 2016 tarihlerinde gerçekleşecek olan 5.Uluslararası ELEX Fuar’ımızı sektör ilgililerine duyurdu.

Her yıl elektrik ve elektronik sektörüne dair en son gelişmeleri yakından takip eden, en son trendleri katılımcı ve ziyaretçileri ile buluşturan Marmara Fuarcılık, bu sene de Türkiye’nin elektrik fuarı ELEX için tekrar kolları sıvadı. Geniş temsilci ağı sayesinde dünyanın her yerinde yapılan tanıtım çalışmalarının yanı sıra proje ekibimizin yaptığı fuar ziyaretleri 06-09 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek olan bu büyük buluşmayı en son gelişmeler ve yenilikler ile donatmak için hız kesmeden devam etmekte.

Sektörün en önemli organizasyonları arasında gösterilen Middle East Electricity Uluslararası Elektrik ve Elektroteknik Ürünleri Fuarı katılımcı ve ziyaretçi çalışmalarımızın her sene düzenli olarak gerçekleştirildiği önemli fuarlardan biri. ELEX Fuarı’nda KOSGEB Ve İZTO Desteklerinden Faydalanın… 06-09 Ekim 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan 5.Uluslararası ELEX Fuarı, KOSGEB tarafından destek kapsamına alınmıştır.

Başvuru önceliğinin esas alınarak işlemlerin yapıldığı destek kapsamında ELEX Fuarı’na katılım göstermeniz halinde, başvurularınız “Uluslararası İhtisas Fuarı” kapsamında değerlendirilecek ve 50 m2 için 7500 TL’ye kadar olan kısmını KOSGEB’den destek olarak geri alabileceksiniz. Bu önemli destekten faydalanmak için, ELEX Fuarı katılımınızı bir an önce kesinleştirip başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.

Uluslararası ELEX Fuarı, KOSGEB dışında, İzmir Ticaret Odası (İZTO) tarafından da desteklenmektedir. İZTO üyelerinin faydalanabildiği destek hakkında bilgi almak ve katılım sözleşmeniz ile ilgili detayları görüşmek üzere firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim: Aysu Ceren Özaydın
Kurumsal İletişim ve Pazarlama Sorumlusu
Marmara Tanıtım Fuarcılık
0212 503 32 32 / pr@marmarafuar.com.tr

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ