01.10.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Turkuaz Kablo; Kesintisiz iletişimin temelinde kablolarımız yatıyor

Turkuaz Kablo; Kesintisiz iletişimin temelinde kablolarımız yatıyor

İnsanoğlunun var oluşundan bu yana bağlarımız hiç bu kadar kuvvetli olmamıştı. Bunun temelinde dünyanın neresinde olursa olsun her an herkesin birbirinden veya gelişmelerden haberdar olması yatıyor. İnsanlığın gelişmesine önemli derecede katkı sağlayan iletişim sektörü ve dolayısıyla internet, şimdi de insanoğlunu küresel ölçekte yaşanan bir salgına karşı erken uyarı sistemi gibi çalışıyor.

Devletler, diğerlerinin tecrübelerinden eş zamanlı olarak faydalanıp tedbirler alabilirken, imkânı olan çalışanlar evlerinden iş hayatına katkılarını sunmaya devam edebiliyorlar. Toplum tüm bu gelişmeleri an be an takip edebilirken, tüm dünyadaki devlet otoriteleri normal zamanda uygulamakta zorlanacakları tedbirleri halklarına şeffaf, hızlı ve etkili olarak aktarabiliyorlar.

Turkuaz Kablo ailesi olarak hem yurtta hem de dünyada yaşanan bu sağlık sorununun, insanoğlunun akıllıca hareket ederek ve yaratmış olduğu teknolojilerden faydalanarak hızlıca atlatacağına inanıyoruz.

Bununla birlikte 20 yılı aşkın bir süredir üretmiş olduğumuz haberleşme kablolarının, bu gibi olağanüstü durumlarda kesintisiz bir şekilde insanoğlunun hizmetinde olması gerektiğinin bilinci ile telekomünikasyon sektörüne katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ