25.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Türkel Plastik A.Ş Genel Müdürü: CABBAR YILMAZ Türkel Plastik olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız.

Türkel Plastik A.Ş Genel Müdürü: CABBAR YILMAZ Türkel Plastik olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız.

Türkel Plastik firmamızda üretilen ürünlerimiz başta kablo sanayinde olmak üzere, Kapı- Pencere Fitili, Çit teli, Yangın ve sulama hortumu, Otomotiv sektörünün Plastik ve Kauçuk aksamlarında, Ayakkabı tabanı, Tarım, İnşaat ve medikal ürünlerin imalatında kullanılmaktadır diyen Cabbar bey firmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler paylaştı.

Firmamız Anonim Şirket statüsünde 2000 yılında kurulmuş olup “Des Sanayi Sitesi 114.Sokak No:7 Ümraniye – İSTANBUL“ adresinde PVC Granül imalatı yapmaktadır.

Türkel Plastik firmamızda üretilen ürünlerimiz başta kablo sanayinde olmak üzere, Kapı-Pencere Fitili, Çit teli, Yangın ve sulama hortumu, Otomotiv sektörünün Plastik ve Kauçuk aksamlarında, Ayakkabı tabanı, Tarım, İnşaat ve medikal ürünlerin imalatında kullanılmaktadır.

Türkel Plastik firmamız; Sektöründe tanınan lider firma olmak için çalışmaktadır. Bu amacımıza ulaşmak için, Müşterilerimizi, Çalışanlarımızı ve Mal ve Hizmet aldığımız firmaları motive eden bir ortamı yaratmak için uğraşmaktayız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Yönetim, Üretim ve Pazarlama ekibiyle hizmet vermek, Katma değeri yüksek ürünler geliştirmek, yeni-likleri takip etmek ve Yeni ürünler geliştirmektir.

Biz Türkel Plastik olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız. Amacımız sektöre hizmet eden müşterilerle yakın ilişki kurmak ve bunu geliştirmek. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yeni teknolojiler yakalamak ve bunları geliştirmek.

Gücümüzü çalışanlarımızın kalitesinden ve şirkete bağlılıklarında almaktayız. Çalışanlarımızı fikirlerini paylaşmak ve yaratıcı enerjileri ile şirkete katkıda bulunmaları için cesaretlendiririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ