22.05.2022 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Tüm Bakımlarınız İçin Tek Durak

Tüm Bakımlarınız İçin Tek Durak
Reklam

Janne Hosio / Satış Müdürü

Yeni UPCAST®UPtime bakım yazılımı, döküm hatlarının bakımına belirginlik getirerek excel tablolarını tarihe karıştırmaktadır. Yazılımın kullanımı kolaydır ve UPCAST® yukarı döküm hatlarının güvenilirliğini arttırmaktadır. Bakımla ilgili tüm veriler tek bir uygulama listesinde bulunabilmekteyken gerekli tüm önlemler kronolojik sırayla gösterilmektedir.

Hat operatörleri, belirli bir bakım işlemini gerçekleştirmek için önceden planlanmış görevleri istedikleri sırayla kapatabilir/bırakabilir, gerekli araçlara ilişkin çizimleri, kılavuzları veya talimatları çıkarabilirler.

Program aynı zamanda hem basit hem de çok amaçlı bir programdır. Üst kademe görevlilere iletilecek şekilde yorumların yapılmasına veya eklerin eklenmesine izin verir ve uygulama kullanıcıyı işyerinde mobilden kolayca takip edebilmektedir. Yapılacak iş, görev yerine getirilirken, tabletin ekrandaki talimatlarla kullanılmasıyla bile yapılabilir. Ayrıca, arıza bildirimi hemen veya sonra oraya gönderilebilmektedir. Üst kademe görevliler için, UPCAST® UPtime yazılımının, mobil uygulamadan daha çok yönlü yeteneklere sahip masaüstü versiyonu da bulunmaktadır.

İyi bakım yüksek kalite anlamındadır ve yeni yazılımla hattın geçmiş çalışmalarını elde ederek kalite kontrolünü kolaylaştırmak mümkün hale gelmektedir. Programda, örneğin, belirli döngülerde tekrarlayan ölçümler eklenebilir. Bu uygulama, ekipmanın durumunu değerlendirmeye yardımcı olan ölçülebilir değişkenleri ve değerleri daha iyi takip etmeyi de mümkün kılmaktadır.

Program tüm yeni UPCAST ® yukarı döküm hatlarıyla ve hemen hemen tüm eski hatlarla uyumludur. Geliştirme için harcanan zaman, geliştirme ekibine ve UPCAST ® müşterilerine de zaman içinde kesinlikle ödül olarak geri dönecektir. UPCAST OY için her zaman döküm hattının devreye sokulmasının ardından müşterileriyle ilgilenmek önemli olmuştur. Bu ürün de yine müşterilerimize değer katan bir üründür.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ